Autoškola Marek - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Marek

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Marek < <

Zákonem daný minimální počet 45-minutových lekcí jízdy, které musí žák autoškoly absolvovat, než bude připuštěn ke zkoušce, je 28. Na to však tato autoškola nebere ohled. Dostanete 14 jízd o délce 60 minut. Vzhledem k tomu, že lekce u této autoškoly vždy začíná tak, že se podepíšete 2x za sebou do listu o evidenci jízd (každý podpis za jednu 45-minutovou lekci), administrativně je na konci kurzu vše v pořádku - dle evidence máte na konci absolvovaných 28x45 minut jízdy, tj. 21 hodin čistého času jízdy. Ovšem reálně jste odjel(a) pouhých 14 hodin čistého času - o zbytek jste autoškolou okraden(a). Cenu kurzu je zdánlivě nízká, ale po přepočtení ceny za jednu lekci zjistíte, že je cena kurzu naopak velmi vysoká. Tudíž začátečníkům doporučuji připlatit si za kurz u autoškoly, které vám jízdy krátit nebude.
vloženo: 29. října 2014

Pokud máte s autoškolou Marek osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Marek < <

Autoškola Marek - navigace