Autoškola MIRDA s.r.o - hodnocení a reference

Katastrofa
vloženo: 2. října 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Dobrý den, už dlouho mi v žaludku leží velice špatný dojem na tuto autoškolu. Předem chci upozornit, že chápu, že ne každý je dokonalý a udělá jízdy na poprvé. Jsou lidi který to zvládnou na potřetí, což je naprosto v pořádku. Kazdy dobrý řidič ví, že to všechno chce trénink a čas. Jsem studentkou vysoké školy a autoškolu mam tudýž za sebou. Co mě ale velice rozčiluje je jakým způsobem tato autoškola přistupuje a snad i zneužívá mladých lidí, kteří (podotýkám) jsou většinou bez práce. Setkala jsem se s mnoha případy, kdy tahají peníze z mladých lidi a dělalají z nich hlupáky! Myslím, že to tu nema nic společného s podprůměrnými a průměrnými žáky. Mnoha z nich přešla na jinou autoškolu a jízdy udělali na poprvé. Takže buď jsou špatný učitelé, kteří žáky nedostatečně přípraví nebo jde o obelhaní mladých lidí, protože jinou odpověď na tuto otázku bych nenašla. Jelikož mi přijde sprosté snad az nechutné tahat peníze z lidi kteří si sami nevydělávaji, přikládám jsem proto svůj názor. A pokud by se snad chtěli nějakým způsobem krýt, tak jsem byla svědkem takových případu! Měla jsem dokonce i možnost byt svědkem, kdy studentka chtela přejít na jinou autoškolu a dělali problemy tím, že nechtěli vydat potřebné papíry! I ja tuto autoškolu udělala bez jakýchkoli problému a dnes hrůza, děs. Všude kam se podivam, tak ani jeden dobrý ohlas, což už o nečem svědší! A ANO ne každý na řidičský průkaz ma to máte pravdu, ale u VÁS na něj nemá třičtvrté studentů! Dál se k tomu vyjadřovat ani nebudu protože jak se říká hlupákovi nevysvětlíte že je sám hlupákem&#128578;.
A pokud by jste se chtěli nějakým způsobem obhájit, tak klidně můžete ale vás názor a obhajobu ja brát vážně nemůžu pokud neděláte svoji práci podstive!
vloženo: 9. srpna 2018

Hrozné, pustí žáka ke zkouškám, že je udělá uplně v Pohodě. Poté komisař v Mikulově nepustí žáka, a nepustí ho takto třeba i 10x. Tato autoškola tahá jen peníze z lidí. NEDOPORUČUJI!!!
vloženo: 5. července 2018

Autoškola Mirda je velice dobrá.Učiteé jsou skvělí a ochotní. Ale docela mě zarazil přístup paní sekretářky ,která zdá se být nepořádná. Hodiny autoškoly zapisují do systémů,který má na starosti. Stalo se my že jsem z časových důvodů mohla odjezdit jen jednu hodinu. Tak jsme jí volala a ona řakla že není žádný problém.No samozdřejmě problém nastal když jsem měla jít ke zkouškám a jízdy stále nebyli doplánované.No a tak jsem zjistila že milá paní to v systému neopravila. Ještěže se vše zapisuje ručně do průkazu a mám to čím prokázat jinak bych jim nechala 300 za nic. Ale jinak jsem s přístupem naprosto zpokojená a lidi jsou tam velice milí a ochotní.
vloženo: 20. září 2014

Autoškolu Mirda můžu doporučit...a z instruktorů hlavně pana Smolu, ten má nervy ze železa a hlavně je to člověk s velkým Č!! Trpělivý, milý,ochotný a príma chlap...Kdyby byl každý instruktor takový jako on tak by do autoškoly chodil každý žák s radostí :) akorát pan komisař Kočár je trošku přísnější ale nemůže dávat řidičáky jen tak každýmu že :) takže ještě jednou AŠ Mirda vřele doporučuju :)
vloženo: 26. ledna 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna