Autoškola Mottl - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Mottl

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Mottl < <

Vybrala jsem si autoškolu pana Mottla na doporučení kamaráda a také mě lákalo jeho nové auto, Octavia RS Combi... teď hořce lituji, že jsem si jeho autoškolu vybrala...jelikož má pan Mottl nové auto, v přibližné hodnotě 750 000,-, je na to auto strašně háklivý a na studenty neustále řve ze strachu, aby mu auto nezničili... je nerudný, nepříjemný, pořád na Vás řve, nejde mu o to Vás něco naučit, hlavně aby se autu nic nestalo. Navíc toto auto má spoustu technických vymožeností, Lane assist, tempomat, parkovacího asistenta, takže Vás ta autoškola prakticky nic nenaučí, protože neustálů spoléháte na tyto asistenty...když pak sednete do obyčejného auta, je to pro Vás peklo. Opravdu tuto autoškolu nedoporučuji... pokud se chcete svést skvělým autem, ale zažít nepříjemného pana Mottla, neustálé řvaní a napomínání, že jste moc blízko ostatních aut...pokud si tyto nervy chcete odpustit, vyberte si jinou autoškolu s horším autem...:)
vloženo: 13. září 2014

Pan Mottl neustále křičí a velmi často má odlišné názory s minulými jízdami. Rozhodně nedoporučuji.
vloženo: 17. června 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Jsem ráda, že jsem si vybrala pana Mottla. Opravdu hodně naučí, vše v klidu i desetkrát vysvětlí. Doporučuji všem. Nejraději vzpomínám na jízdu po dálnici. Super škola
vloženo: 16. dubna 2012
vložil: jméno nezveřejněno,

Byl jsem spokojen, sice jsem jen rozšiřoval, takže jsem měl s řízením už svoje zkušenosti, ale výuka a jízdy byly naprosto v pořádku. Pan Mottl zkušeným řidičům poradí a i ještě něco naučí, ale hlavně opravdu naučí a připraví do života za volantem úplné začátečníky.
vloženo: 16. června 2011
vložil: jméno nezveřejněno,

Pokud máte s autoškolou Mottl osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Mottl < <

Autoškola Mottl - navigace