Autoškola Jaroslav Nečesal - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Jaroslav Nečesal

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jaroslav Nečesal < <

Zatím jsem ještě nedokončil celý výcvik, ale zatím mám z této autoškoly dobrý pocit a určitě ji doporučuji ostatním. Vstřícný učitel, se kterým je možné se v klidu domluvit a skvělý kolektiv.
Jediné, co bych vytkl je, že neupřednostňuje lidi, kteří budou končit a potřebují jízdy před zkouškami před těmi, kteří teprve začínají.
vloženo: 30. července 2015

Z kurzu jsem byla úplně nadšená. Pan Nečesal byl k nám přátelský a jeho výklady byli srozumitelné a pochopitelné.
Cítila jsem se připravená, ale nervozita tam byla.
Na autoškole se mi líbilo uplně všecičko, nic bych neměnila. A ráda bych si ji i zopakovala
Určitě, protože Pan Nečesal na vás nekřičí, můžete si s ním povídat a v klidu vám vysvětluje vaše chyby, které uděláte při jízdě.
Kurz autoškoly byl užasnej, jednoduše dokonalej.

vloženo: 4. června 2011
vložil: Simona Kobylková, emailová adresa nezveřejněna

vloženo: 19. března 2011
vložil: Petra, emailová adresa nezveřejněna

Takže Pan Nečesal je velmi klidný a hodný.Snaží se vám co nejvíce vyhovět.Na jeho jízdy sem se vždy těšil.Řidičský průkaz sem mel hotový i dříve než za ty 3 měsíce, jde jen o to jak budete aktivní v jízdách. Pana Nečesala bych doporučil všem co by se mě zeptali.
vloženo: 14. ledna 2011
vložil: Korecký Petr,

V Autoškole jsem byla strašně moc spokojená.Pan učitel je bazva člověk.Já osobně jsem měla šílenou trému,ale bylo to zbytečné.Vždy věděl co říct a udělat,aby ta jízda proběhla v klidu.I pan komisař Sedlář byl velmi milý.Já osobně pana Něčesala můžu doporučit všem.Na jízdách všem vyhověl.Má šíleně velkou trpělivost a na hodinách opravdu umí naučit...
vloženo: 12. prosince 2010

Byla jsem moc spokojená.Pan učitel je ten nejbáječnější v okredu Olomouce.Má šíleně obrovskou trpělivost.Je moc hodný,nekřičí ani nenadává.Strašně moc naučí a umí skvěle vše vysvětlit.Kdybych mohla poradit, tak jedině ho!!!!!Děěěkkuuujjjiii Vám za vše...Mějte se hezky Petra
vloženo: 11. prosince 2010

V autoškole jsem se cítila dobře. Pan Nečesal byl vždy vstřícný a vždy vše pěkně vysvětlil. Tuto autoškolu bych doporučila všem,protože přesně za tři měsíce jsem byla připravená ke zkoušce a zkoušku jsem zvládla na poprvé. Testy jsem napsala na plný počet a jízdy jsem taky udělala a taky techniku jsem zvládla. Dnes už mám měsíc řidičský průkaz a všem vřele doporučuji tuto autoškolu.
vloženo: 21. ledna 2010
vložil: Dana Černá,

Bezvadnej frajer kterej vi jak se ma k lidem chovat.Vyhovi opravdu ve vsem.Mile rad bych tuto autoskolu doporucil.
vloženo: 18. ledna 2010

vtéto autoškole sem se citila velice dobře pan Nečesal je užasny učitel vždy všechno pěkně vysvětlil a věnuje se naplno a vždy dokázal vyhovět.byla sem stouto autoškolou velice spokojená a řidičský průkaz mám zdárně za sebou.
vloženo: 1. října 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte s autoškolou Jaroslav Nečesal osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jaroslav Nečesal < <

Autoškola Jaroslav Nečesal - navigace