Autoškola Němec - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Němec

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Němec < <

PROSÍM NE.

Dlouho jsem sbírala odvahu, abych sem napsala upřímnou recenzi. Tato autoškola je sice jedna z nejlevnějších, ale jízdu máte tak jednou za 14 dní, jelikož učitel je jen jeden a tuto autoškolu, zřejmě kvůli nízké ceně, navštěvuje příliš žáků. První jízda probíhala tak, že mne posadil do auta, v ryhlosti řekl, co kde je a pak nařídil "jeď". U toho na mne křičel, protože jsem vážně neměla odhad, jak moc se auto pohne, když otočím volantem. Většinu hodin mi tekly slzy. Jednou mi pan učitel dokonce šlápnul na brzdu, vypnul auto, vyšel ven a začal do něj kopat a nadávat..a to jsem opravdu nic špatného neudělala. Mnohokrát jsem ho vozila pro zmrzlinu a po jeho osobních záležitostech. Kdybych ale alespon měla jistotu, že zkoušky udělám! Učitel se mi každou hodinu "chlubil", kolik studentů zkoušku zase neudělalo..Bavila jsem se se spousty žáků této autoškoly a měli stejný názor. Kamarád zkoušky dělal 5x. Říkal mi, že učitel dokonce upozorňoval na jeho chyby. A pro představu, docházel na jeho jízdy přes půl roku. Majitel má systém skvěle zařízený, jelikož tímto ještě vydělá na původní snížené ceně. Já musela odejít do jiné autoškoly, kde mi řekli, že je vidět, jaký z toho mám strach a vše, co mě naučil, je špatně! ACHJO.
Takže prosím, jestli tímhle odradím alespoň jednoho z vás od této autoškoly, budu víc než ráda.
Doporučuji autoškolu v Radotíně-Tancerová!
vloženo: 13. dubna 2018

Celkově hodnotím na jedničku.
Přísní instruktor, se kterým se ale určitě naučíte, není žádný tyran, myslím si, že je to naprosto adekvátní ke vztahu Žák a instruktor.

Mě šel s Časy naprosto vstříc, odvezla jsem se do práce, nebo žák, který jel po mě.

Kurz jsem udělala na poprvé.

Byla jsem vděčná, že nejezdíme pouze po Zbraslavi a Radotíně, ale poměrně dost jsme jezdili i do centra, kde nyní nemám takový strach.

Když jsem něco neuměla, řekla jsem, že bych se chtěla na to místo vrátit a zkoušet to znovu.

Nakonec byla i někdy zábava, rozhodně jsem neměla pocity, že bych tam nějaký den nechtěla přijít.

Díky moc! :)
vloženo: 9. října 2017
vložil: Bára P., emailová adresa nezveřejněna

Profesionální přístup. Učitel je přísný, ale ke zkouškám i do provozu mne připravil na výbornou. Neobávám se jezdit sama.Většina nás prošla při zkouškách napoprve. Chtěla bych touto cestou poděkovat a doporučit.
vloženo: 6. září 2012

Neprofesionální přístup a dlouhá doba kurzu.
vloženo: 5. března 2012

Jednoznačně DOPORUČUJI. Individuální přístup,zajímavé a srozumitelné podání odpovědí,...,prostě paráda.
vloženo: 7. listopadu 2009
vložil: Barbora, emailová adresa nezveřejněna

Doporučuji.
vloženo: 1. září 2009