Autoškola Petr Němec - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Petr Němec

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Petr Němec < <

Pristup i vyuka v perfektnim stavu. A pristup ucitele vynikajici,dekuji za tuto autoskolu,vrele doporucuji
vloženo: 15. ledna 2019
vložil: Vladislav Stetka,

Klidný a příjemný instruktor, který se snažil maximálně vyhovět mým požadavkům. Skvěle vybavená učebna. Profesionální přístup na úrovni. Všem doporučuji.
vloženo: 18. prosince 2011
vložil: Radek, emailová adresa nezveřejněna

ahojte vsichni,pokud chcete do teto autoskoly,zvlast zensky tak tam nechodte,bude to na vas zkouset a ja bohuzel podlehla,je to par dni a kdyz jsme u toho tak sex hruza,vubec to za ty nervy nestoji.A nejsem prvni.
vloženo: 29. září 2011

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Anonym...bez komentáře

nejlepsi autoskola v Asi...
vloženo: 18. srpna 2011

co se da dodat...:-)tuhle autoskolu bych doporucila kazdemu.Hodiny probyhaji klidne,jak pri jizde tak v ucebne,nikdo na vas nekrici ba naopak...Petr je velice klidny a chapavy clovek.Ted uz vim ze bych jinam nesla... :-)
vloženo: 3. července 2011
vložil: monika,

proste neni co dodat...:)
vloženo: 10. února 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Vše velice dobré a příjemné, až na pár věcí, které až tak nebolí: učebna s minimem počítačů, nemají trenažer, tvrdé sezení v učebně. Výuka je více než dostatečná, přístup k žákům na dobré úrovni. Pan instruktor je velice klidný, příjemný a ochotný. Tato autoškola vás prostě řídit naučí, a to bez stresu (než jak je to v jiných AL).
vloženo: 22. listopadu 2009
vložil: rxr, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Nová učebna v Zahradní 14 už s novými konferenčními židlemi. Díky za názor RXR.

Pokud máte s autoškolou Petr Němec osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Petr Němec < <

Autoškola Petr Němec - navigace