Autoškola Nosek - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Nosek

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Nosek < <

Po traumatizujících zážitcích v jihlavských autoškolách, jsem byla velmi mile překvapena, jak je to v Telči u Noska tak příjemné, o něco lehčí, dokonce jsem se na ty jízdy začala těšit. Měla jsem skvělého instruktora, pana Němečka, který byl příjemný pohodář a hlavně mě skvěle připravil na závěrečnou jízdu. Domluva termínu jízd: vždycky mě informovali ještě
e-mailem. Všechno přehledný, paní Nosková velmi příjemná paní. Takhle si to nějak představuju, že by to mělo fungovat. S autem se mi jezdilo moc hezky. No a co se zkoušek týče…napadá mě jeden výrok pana Němečka, který říkal: ,,Pokud ukážeš u zkoužky, že umíš aspoň trochu zapojit mozek, tak ti to komisař dá.” Obzvlášť všem jihlavákům to doporučuji po první neúspěšné zkoušce rovnou zabalit do této autoškoly, protože jak známe Jihlavu, komisaři jsou blbci a jihlavské autoškoly z vás chtějí vytahat jen prachy. Takže sečteno, podtrženo, DOPORUČUJI :)

PS: Jestli to někdo ze zde zmíněných jmen čte, tak vám moc děkuju a přeju hodně štěstí do života. :)
vloženo: 30. října 2022
vložil: Zuzana V, emailová adresa nezveřejněna

Na zkoušku jsem byl připraven velmi dobře. Jak po stránce teorie, tak praktických jízd.
vloženo: 23. června 2021
vložil: MVDr. Evžen Král,

S touto autoškolou jsem byla velice spokojená. Dokázali mě hodně naučit, jízdy byly naučné a hlavně zábavné. Jsou tam hodní a milí instruktoři. Tuto autoškolu bych doporučila každému.
vloženo: 9. března 2015
vložil: Klára Chaloupková,

V autoškole jsem se cítila super, dobré zacházení a vždy vyhověli mým potřebám.
Každému bych doporučila tuto autoškolu. Nemám proti nim žádnou výhradu.
Ježdění bylo jak naučné, tak i velice zábavné. Jsou tam velice hodní a milí instruktoři.
vloženo: 9. března 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Za sebe musím říci, že jednoznačně naprostá spokojenost. Solidní jednání, sympatičtí lidé, kteří mají obrovskou snahu člověku vše vysvětlit v klidu a především trpělivě.
vloženo: 11. ledna 2013
vložil: M.J., emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu Nosek musím jen chválit. Protože jsem měla z řízení auta obavy, velmi jsem ocenila vstřícný přístup všech lektorů, které jsem poznala. V autě jsem se s nimi nebála, měla jsem jistotu, že se na ně mohu s čímkoliv obrátit a že každý můj sebehloupější dotaz bude zodpovězen. Nemálo pro mě byla důležitá i taková lidská opora, nikdy jsem nezažila něco jako zesměšňování, všichni se mě spíš snažili podpořit i ve chvílích, kdy jsem byla ze svého řidičského "umění" zklamaná. Za tento lidský přístup moc děkuji zvláště pánům Lojkovi, Noskovi a Švehlovi. Při zkouškách s panem Noskem jsem cítila stejnou oporu; i přesto, že jsem byla hodně nervozní mi dodávala přítomnost lektora větší jistotu. Jediné z čeho jsem byla trochu nesvá byla situace, kdy mi komisař nařídil jet cestou, kterou jsem nikdy předtím nejela. Proto bych možná doporučila, aby se lektoři těsně před tím, kdy jde žák dělat zkoušky ujistili, že si projel všechny trasy, které přicházejí z zkoušky v úvahu (pokud je to tedy možné). Jinak vše ostatní, co mohu na A.N. hodnotit, hodnotím velmi pozitivně. I nyní, kdy již sama řídím, jsem nedospěla k situaci, kdy bych si řekla "tohle mě tam nenaučili". Takže velmi děkuji! :) K.
vloženo: 10. prosince 2012
vložil: Kamila Brotánková (Kočová), emailová adresa nezveřejněna

Skvělá autoškola, kterou můžu jen doporučit. Dobrý, přátelský přístup, z teorií jsem si odnesla opravdu hodně. Jezdila jsem s oběma Nosky, Kučerou a Lojkou. Všichni byli super, nikdy jsem s nimi neměla jediný problém. Spíš naopak, mrzí mě, že už si s nimi nezajezdím a nepopovídám. Včera jsem úspěšně absolvovala závěrečky, na které mě výborně připravili jak teoreticky, tak v jízdách. Navíc jako velkou výhodu beru plánování jízd přes internet, takže je možnost vybrat si ze všech možných volných hodin a naplánované jízdy bez problémů změnit. Ve fabiích se jezdilo parádně :)
Kdybych si měla znovu vybrat autoškolu, neváhala bych a šla zase sem :)
vloženo: 9. prosince 2011
vložil: Ivana Holcová,

Jsem naprosto spokojen s kurzem. Do budoucna plánuji ještě dodělat skupinu C na této autoškole.
vloženo: 6. května 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Vynikající přístup učitele p.Dvořáka i p.Noska.Výklad učiva nad povinný rámec,instruktor p.Švehla bývalý kamionˇák taky fér chlap a fakt umí.Interaktivní přístup k výuce. Ceny za profesák příznivější než ve větších městech kraje Vysočina.Navíc p.Judr Nosek dodal veškeré materiály na disketě pro studim doma.Děkujeme lednoví profesáci.
vloženo: 15. února 2010
vložil: Němec Jaroslav,

Kurz této autoškoly jsem absolvovala bez problému.... Celou dobu jsem jezdila s panem Noske,který byl velmi příjemný a zároven mě i mnoho věcí naučil..... když šlo do tuhýho,trošku zpřísněl,což je dobře.... Na hodiny jsem chodila velmi ráda... při přichodu na závěrečné zkoušky jsem neměla žádný pochybnosti o tom,že bych autoškolu neudělala,pač si myslím,že jsem tam šla připravená.... doporučuji všem....
vloženo: 2. prosince 2009

Autoškola, je jedna z dražších, ale za to kvalitní a perfektně připravý na závěrečné zkoušky
vloženo: 6. září 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Velmi příjemní učitelé,pěkná auta, velmi solidní cena. Všem vřele dopuručuji.
vloženo: 31. ledna 2009
vložil: Alexandra Lojková,

Pokud máte s autoškolou Nosek osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Nosek < <

Autoškola Nosek - navigace