Autoškola Novotný - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Novotný

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Novotný < <

Doporučuji. Osobní přístup, kvalitní výuka a znalosti.
vloženo: 30. prosince 2023
vložil: Standa,

Autoškola byla velmi pohodlná. Skvělý učitel, který naučí jezdit i v běžném provozu. Na zkoušky jsem byl velmi dobře připraven, také jsem to zvládnul celkem hladce.
Určitě doporučuji tuto autoškolu.
vloženo: 23. dubna 2021
vložil: Daniel B., emailová adresa nezveřejněna

vloženo: 20. února 2019
vložil: Marcy,

tuto autoškolu nedoporučuji.Pan učitel by měl hned v úvodu říci,že se zaměřuje na mládež,a že dospělák mu nevoní.Bylo mi 45.let,když jsem se rozhodla,že si udělám řidičák.Na radu kolegů v práci jsem oslovila tuto autoškolu.Nedostala jsem ani potvrzení o zaplacení,cenu stále měnil,jinou řekl do telefonu a jinou inkasoval,na mou žádost nereagoval.Teoretická příprava žádná,zkušební testy žádné,a délka kurzu strašná.Musela jsem se hodně ozvat,abych kurz ukončila v nějaké slušné lhůtě.Před zkouškami jsem si ještě připlácela za jízdy,protože proluka mezi jízdami byla velká.
Nejsem spokojená.Ale naštěstí mám kurz již delší dobu za sebou a jen každodenní ježdění mne připravilo na běžný provoz.Děkuji ostatním řidičům za ohleduplnost.Budu se snažit být slušný řidič.
vloženo: 20. února 2019

Výborný učitel,trpělivý a vždy podpoří,super přístup se smyslem pro humor což mi také moc pomohlo.Občas slzíte smíchy,za mě mohu jen doporučit,nemohla jsem si vybrat lepší autoškolu.
vloženo: 14. dubna 2018
vložil: D.Princová,

Nejlepší učitel, je s ním sranda a hlavně naučí!!! Takže určitě doporučuji! Muller.
vloženo: 17. února 2017
vložil: Václav Muller, emailová adresa nezveřejněna

Láďa Novotný = největší borec, autoškola s ním je nehorázná sranda, kdy občas ležíte pod volantem smíchy, jinak je to obrovsky trpělivej člověk, ochotnej, férovej... naprosto bez problémů. Každý mi záviděl, jak suprovýho autoškoláka mám. :-)
vloženo: 30. července 2011

Autoškolu Novotný bych doporučila každému, je to super, na zkoušky jsem byla výborně připravena. Velmi výborný přístup k žákům, ochota o vysvětlení jednotlivých úkonů, trpělivý,...Hodnocení pouze kladné. Sranda s p.Nototným.
vloženo: 31. března 2010

Pokud máte s autoškolou Novotný osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Novotný < <

Autoškola Novotný - navigace