Autoškola Václav Olach - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Václav Olach

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Václav Olach < <

Vzhledem k tomu, že jsem měl pana Olacha, tak připravenost byla 100%. Projížděl s námi všechny možné trasy a připravoval nás na situace, které můžeme potkat při závěrečné zkoušce.

Co se týče vybavení v učebně, tak bych rozhodně zlepšil, jelikož to nepůsobí moc dobře, když tam píská 2 hodiny kazeťák, ale dá se to vydržet těch 8 hodin dohromady. &#128515; Naopak bych to nahradil formou promítání a prezentací, ale to je jen dodatek. Židle tam jsou jeden velký problém -> nepohodlné a některé se rozpadají.

Naplánování jízd nebyl žádný problém a vybraní termínu zkoušek taky ne.

Vše kromě učebny hodnotím kladně, ale rád na to vzpomínám.

Děkuji za možnost být právě u Vás.

vloženo: 7. července 2022

Neměl jsem žádné problémy, Výuka bez problému. Rychle jsem se naučil a na závěrečné testy jsem byl velice dobře připraven.
vloženo: 25. září 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud se rozhodnete udělat si řidičské zkoušky zde,rozhodně preferujte pana Olacha-má více zkušeností z řízení a s tím související profeionální a klidné chování.
vloženo: 13. září 2012

Neni lepší autoškola
vloženo: 4. dubna 2011

no nevím s tím obědem to by se pěkně prohnul cvalík. Za mě obědval v autě kuře a s mastnýma rukama mi hrabal do řízení, jelikož se nesoustředil na moji jízdu, ale na kuře, tak byl furt nervní, no a po kuřátku jsem mu musela zastavit na benzince on si zašel koupit kafíčko, které opět srkal v autě a já mezi tím musela opucovat okna jak nějaký pacholek, vtipný nebyl, spíše trapný prďola, no hnus
vloženo: 17. března 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Co říct...ty blbý keci na p. Olachovu adresu si můžete nechat..vždy jezdil včas a vždy se choval velice profesionálně.. zkoušky nás dělalo devět a všichni jsme uspěli s vyznamenáním a pak nás p.Olach ještě vzal na oběd... Vtipný,gentlemanský a výborný kantor.. kdybych si měla znovu vybrat autoškolu do které půjdu znova bych šla sem... vřele doporučuji N.R.
vloženo: 24. února 2011
vložil: Nikola Růžková, emailová adresa nezveřejněna

no já se snažil a učil jsem se, ale furt někde čekat až se nažere tlusťoch to fakt ne,učitel má učit a ne pořád někde obědvat
vloženo: 2. srpna 2010

vloženo: 7. června 2010
vložil: yarda,

na nic, furt se čeká až se někde v restauraci nají.
10.5. měl zkoušky a z 9 lidí propadlo 8, tak posuďte sami, fakt super pane Olach
vloženo: 11. května 2010

nejlepší
vloženo: 2. března 2010