Autoškola Olpamavo - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Olpamavo

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Olpamavo < <

Pokud jsem jezidla s oanem instruktorem Oldou, citila jsem se baječně. Je trpělivý a nevěřila jsem, že mě naučí řídit. Naučil. Je kliďas.
vloženo: 22. prosince 2009

neni to idealni skola,ale instruktor byl docela hodny.
vloženo: 29. listopadu 2009
vložil: sergej, emailová adresa nezveřejněna

Rozhodně bych vylepšila základnu autoškoly, která byla dost neesteticky vyhlížející. Věčně tam pobíhali dva psi, miláčkové jednoho z instruktorů. Mám alergii na psí srst, takže když jsem čekala na jízdu, věčně jsem stála na chodbě, protože uvnitř jsem nemohla dýchat. Na druhou stranu- plus měl u mě přístup mého konkrétního instruktora, byl moc hodný a trpělivý.
vloženo: 22. září 2009

Pokud máte s autoškolou Olpamavo osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Olpamavo < <

Autoškola Olpamavo - navigace