Autoškola Perfekt - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Perfekt

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Perfekt < <

Je to už delší čas od úspěšných zkoušek, ale autoškolu pana Krajči maximálně doporučuju!
vloženo: 30. července 2018
vložil: Radim Turek, emailová adresa nezveřejněna

Tahle autoskola je fakt &quot;perfektní&quot; ...rozumná cena a hlavně neošizené jízdy...pan Krajča při jízdách skutečně vše hodnotí a tím jsem byl ke zkouškám připraven na jedničku...velké dík. Všem doporučuji!..
vloženo: 25. ledna 2013
vložil: O.P., emailová adresa nezveřejněna

Tuto autoškolu můžu všem doporučit. Nedá se nic vytknout. Pan učitel byl velmi příjemný a hodný. Na testy a jízdy jsem byla 100% připravena.
vloženo: 9. listopadu 2012
vložil: Barbora Nováková,

Ano doporučíla bych jí i ostatním uchazečům.Pan učitel je moc milý
vloženo: 28. září 2012