Autoškola Přibilová - Roštík - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Přibilová - Roštík

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Přibilová - Roštík < <

Opravdu jsem rád, že jsem si vybral autoškolu Přibilová.Všechno mi perfektně vysvětlila
tak tuto autoškolu doporučuju všem.Jsem spokojený a vůbec nelituji volbou této autoškoly!!Na instruktorovi a majiteli v jedné osobě oceňuji zejména trpělivost.Jízdy se vždy plánovaly podle mých časových možností, jezdil jsem i o víkendu.
Má nejelpší kvalitu za rozumnou cena.Trpělivá odpovídala na všechny mé otázky a pomohlá mi pochopit některé složitější technické záležitosti řízení.Je přátelská a její hodiny jsou efektivní. Na zkoušky jsem byl připraven za pár dní.
vloženo: 6. dubna 2015
vložil: M. Lubbers,

Opravdu jsem ráda, že jsem si vybrala zrovna autoškolu u příjemné paní Přibilové.
Nemůžu si na nic stěžovat. Výuka probíhala podle mých představ. Na každý jízdy nebo teorii jsem se těšila.
A vůbec mi nevadilo, že jsem jezdila už s trochu starším autem, naopak mě vyhovovalo.
A jak jsem slíbila, tak tuto autoškolu doporučuji všem.! :)

P.B. (únor - duben 2010)
vloženo: 5. března 2012
vložil: P.B. , emailová adresa nezveřejněna

Rozhodně autoškolu Přibilová všem Plzeňákům doporučuji. Opravdu luxusní přístup, všechno šlo velmi rychlé a domluva byla výborná. Na zkoušky jsem byl připraven dobře, měl jsem to za plný počet bodů. Nemohu vůbec nic vyčíst. Jedině jedna malá věc a tou je vozidlo. VW POLO 1.9D z roku 1995 už je v této době opravdu vozidlo spíše do lesa. Ale obsahově mi vyhovovalo, nemusel jsem moc šlapat na plyn při rozjezdech... Vřele doporučuji !
vloženo: 13. března 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

vloženo: 13. března 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

V teto autoskole je skvela pani instruktorka pani Pribylova,ktera se snazi aby hodiny stravene v aute i v ucebne casove vyhovovali zakum,je trpeliva nikdy nestrati nervy ikdyz po desaty udelate stejnou chybu.A cena byla vyborna a byla moznost cenu kurzu zaplatit treba na trikrat nebo i na vickrat,ale do posledniho dne musela byt uhrazena cela suma.
vloženo: 15. srpna 2010
vložil: Hana Lastovkova,

Pokud máte s autoškolou Přibilová - Roštík osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Přibilová - Roštík < <

Autoškola Přibilová - Roštík - navigace