Autoškola Prokopová, Lenka Prokopová

158 00, Praha 5 - Radlice
web: http://www.autoskola19.cz

kontaktní údaje

MottoRazíme pravidlo bezpečného návratu. VYJET - V POŘÁDKU DOJET - A NEZBLÁZNIT SE U TOHO!

Popis autoškoly

AUTOŠKOLA ZALOŽENÁ NA PROFESIONALITĚ,
ODPOVĚDNOSTI A TOLERANCI NAŠICH INSTRUKTORŮ

Jsme autoškola zabývající se výukou a výcvikem v řízení motorových vozidel skupiny B.

Jezdíme Prahu a Střední Čechy (okr. Beroun). Jezdíme na vozech Škoda Octavia Combi, Hyundai Getz 1,5 CRDI a Škoda Fabia Sedan 1.4 MPI,Renault Megane 1,5 DCI

Výuka probíhá na Praze 5, na učebně Fakultní školy Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy (SŠ, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené, Výmolova 169, Praha 5 Radlice)

Výcvik v řízení provádíme od 9 do 22 hodin sedm dní v týdnu. Po domluvě lze zvolit i jiný časový harmonogram. Pro pražské žáky začátek jízd v Praze (např. metro Nové Butovice, nebo metro Dejvická).

Od konkurence se líšime tím, že nabizíme pro zájemce Kurz Monitor:
Zvláštností kurzu MONITOR, který je absolutní novinkou v několika českých autoškolách, je monitorování průběhu jízdy žáka. Pomocí kamery je snímán prostor před vozidlem a záznam je ukládán. Spolu s vizuálním záznamem je také pořizován audio záznam z kabiny vozidla. Takto pořízená nahrávka je po ukončení jízdy stažena z počítače na flash disk žáka, který si pak může doma znovu přehrát svoji jízdu a provést analýzu chyb a situací. Zároveň je mu k dispozici komentář a rady instruktora z audio záznamu pořízeného během jízdy. Díky tomuto záznamovému zařízení se žák může na další jízdu připravit a předejít tak opakování stejné chyby. Rodiče se prostřednictvím tohoto záznamu můžou seznámit s aktuálními dovednostmi svých dětí za volantem.
V neposlední řadě tento záznam slouží i pro kontrolu práce a úrovně výuky našich instruktorů. Záznamy o jízdách jsou u nás archivovány pouze po dobu trvání kurzu. Po zdárném ukončení kurzu a složení zkoušek jsou mazány. Bez písemného souhlasu žáka nesmí být poskytovány třetím osobám, které se přímo nepodílejí na výcviku. Přístup k nim má pouze vyučující instruktor a majitelka autoškoly jako kontrolní osoba.

Autoškola klade velký důraz na praktickou část. Během výcviku si vyzkoušíte i různé intenzity provozu na dálnici, během kurzu po nich najezdíte cca 120 km. Po Praze jezdíte zhruba 400 km, a v mimoměstském provozu cca 300 km. Nájezd kilometrů během výcviku se může měnit v závislosti na zvoleném kurzu.
Vrcholem výcviku je zvládnutí vozidla v provozu dopravní špičky.

Naše Autoškola nabízí i další varianty kurzů + slevy pro studenty a akce pro zaměstnance MV a MO ČR

DLOUHO JSTE NEŘÍDILI A TEĎ SI NEJSTE JISTÍ? BOJÍTE SE HUSTÉHO PROVOZU? MÁTE ZODPOVÉDNOST ZA DÍTĚ V AUTĚ?

Nabízíme kondiční jízdy s výcvikovými vozidly.
Kondiční jízdy jsou zaměřené na zvládnutí všech situací, které Vás mohou na silnici potkat, pod vedením zkušených a chápajících instruktorů. Zaměřujeme se zejména na nácvik jízdy v hustém městském provozu Hlavního města Prahy a okolních měst. Výcvik probíhá na všech typech komunikací včetně dálnic a silnic pro motorová vozidla. Plán výcviku je sestavován individuálně dle Vašich schopností a požadavků.
Velký důraz klademe na asertivní zvládání vypjatých situací, které na Vás číhají v každodenním provozu. Naši instruktoři mají mnohaleté zkušenosti s řízením nejen osobních vozidel. Jsou Vám schopni předat zkušenosti nejen z pohledu řidiče osobních vozů, ale také jako zkušení řidiči nákladních vozidel a autobusů. Díky takto získaným zkušenostem, které si u nás ověříte v praxi, budete schopni reagovat na situace, ve kterých se ocitnete spolu s řidiči “velkých aut“.

Pokud potřebujete poradit a nebo máte specifické představy o průběhu kurzu, neváhejte kontaktovat přímo naší Autoškolu Lenka Prokopová

Vozový park osobní automobil:
Autoškola Prokopová byla doposud ohodnocena 9krát s průměrným počtem 5 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola Prokopová - navigace