Autoškola Raabová Eva - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Raabová Eva

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Raabová Eva < <

Nemůžu si stěžovat. Paní Rábová mi pomohla jak jen mohla. Byl jsem velice spokojen.
vloženo: 29. ledna 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Paní Raabovou mohu doporučit.Byl jsem velice spokojen.Dobré rady a individuální přístup mi opravdu vyhovoval.Skvělá příprava na závěrečné zkoušky.Když řidičák,tak určitě u paní Raabové. Marián :-)
vloženo: 15. října 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Dobrý den,
autoškolu doporučuju, jízdy byly bez nervů a v klidu, člověk se nemusí ničeho bát. Líbil se mi profesionální přístup a individuální plánování jízd.
Petra
vloženo: 3. září 2010

Dnes jsem ke svému překvapení úspěšně vykonala zkoušky z testů i jízd a za to velmi děkuji paní Raabové ml. a paní Raabové st. za bezvadný přístup při cvičných jízdách. Vše probíhalo v klidu a bez nervů. Paní Raabová mi ochotně vyšla vstříc s časovým rozvrhem jízd, pan Raabe úžasným způsobem přednášel na hodinách teorie a s paní Raabovou st. se vždy dalo dobře pokecat o věcech soukromých:-).Všem proto velice doporučuji,fakt budete spokojeni:-)!
vloženo: 25. ledna 2010
vložil: Mužíková,

Pokud máte s autoškolou Raabová Eva osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Raabová Eva < <

Autoškola Raabová Eva - navigace