Autoškola Ryvola - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Ryvola

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ryvola < <

Opravdu spokojenost. Díky testům jsem to udělala na plný počet, v pohodě i komisař byl super chlap. Teď se nebojím vzít děti do auta a vyrazit, manžel se tedy semnou trochu boji :-D nevím proč :-D :-D
vloženo: 16. srpna 2018
vložil: Silvie Jandova, emailová adresa nezveřejněna

Toto byla druhá autoškola kterou jsem navštívila a můžu říct, že je naprosto super! Z té první jsem neuměla skoro nic, nic mi nebylo pořádně vysvětleno a zkoušky jsem dvakrát neudělala. Tak jsem přešla sem a udělala jsem to hned na první pokus. Pan Ryvola vše řádně vysvětlí, ochotně zodpoví jakýkoli dotaz, má velkou trpělivost a na zkoušky opravdu dobře připraví ;-)
vloženo: 13. února 2015

učitel je dobry .
vloženo: 19. prosince 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Telefonní číslo na pana Ryvolu je : 602 112 405 . Snad vám to pomůže při kontaktování. Osobně sem číslo nikde jinde na internetu nenašel tak ho sem dávám pro další adepty na zisk řidičského oprávnění. :-) Jinak v pohodě, autoškola, byl jsem za svůj život ve dvouch..ale tahle je prostě boží...V klidu zkoušky, a všichni živí :-) Včetně mě, :-)
Jinak cena za skupinu "B" je 8000,- + doktor (asi 300,-) + zkouška (700,-) Takže za 9000,- je to pohodička..myslím že je to nejlevnější autoškola v kraji :-)
vloženo: 16. března 2011
vložil: Tom, emailová adresa nezveřejněna

Po všech nervech jsem se cítila skvěle,jak při jízdách , tak u zkoušek . Jsem ráda že jsem si vybrala právě tuhle autoškolu.
vloženo: 24. ledna 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte s autoškolou Ryvola osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ryvola < <

Autoškola Ryvola - navigace