Autoškola SAF - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly SAF

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola SAF < <

Nechá žáka, ať se vše naučí nějak sám. Vyvolává stresové situace nemístnými sarkastickými poznámkami. Jak uváděl Michal, po zaplacení kurzu totální nezájem. Teoretická výuka téměř žádná. Nenaučil jsem se nic. Mám dodnes noční můry. Nedoporučuji.
vloženo: 24. srpna 2017

Ráda bych ještě pochválila zřejmě novou paní zdravotní sestru Zdenku, zdravotní příprava byla vynikající, vyzkoušela jsem si masáž srdce a stabilizovanou polohu, což jsem nikde jinde zatím neměla možnost zkusit. Jen jsem to viděla, není nad zkoušku. Děkuji Pavla
vloženo: 10. ledna 2014
vložil: Pavla, emailová adresa nezveřejněna

AŠ jsem zvládla díky panu instruktorovi bez chyb a vše probíhalo tak, jak jsem si přála. Chválím individuální přístup a perfekcionismus.
Taky selský rozum při vysvětlovaní ve výuce teorie i řízení. Pavla
vloženo: 10. ledna 2014
vložil: Pavla, emailová adresa nezveřejněna

průběh výuky - vtipný, srozumitelný
jízdy - obdivuju že mě to naučil, třásla jsem se jak osika.Málem jsem vjela pod kamion a učitel reagoval za mě..naštěstí - 100x omílaný slepý úhel už snad nezapomenu, po druhých zkouškách -chich. auto v cajku
zdravověda nic moc, ale stačila,nová paní to má prý zmáknuté, zažila jsem tu starší-trochu svéráznou - testy na cd i videa dobré, stojí za to si je udělat. Pomohli hodně. Měla jsem 100procent.
Dávám PLUS.
vloženo: 2. září 2013

Mohu jen doporučit, s učitelem jsem neměla nejmenší problém, brzy jsem pochopila, že pokud budu dělat vše tak,jak mi radí, hned od začátku, že to bude jen k mému prospěchu. Chová se ke každému stejně, bohužel někteří nepochopí, že je to autoŠKOLA a že se musí učit!.. hlavně sami!, že jim to nikdo do hlavy nenaleje, i s mojí známou měli kvůli tomu problém. Na jeho obranu musím říct, že známá měla problém i v jiných školách a o tom to je..A věřím tomu, že sednout jako spolujezdec k žákovi, který má v hlavě prázdno a neví, co je stopka, chce nutnou dávku odvahy, není se pak čemu divit, že si učitel nebere servítky...... I ty, kteří jej tu anonymně kritizují , donutí alespoň dospět...tím, že si uvědomí, že za své úspěchy a neúspěchy si mohou sami svým přístupem ke svému vzdělání..ale jelikož se ani nepodepíší..tak nevím...ode mě má jedničku. Denisa
vloženo: 21. srpna 2013

doporučuji
vloženo: 6. srpna 2013

hodiny teorie vedeny zabavnym stylem- zkusenostmi - btw pomohlo mi to pri testech :)
doporučuji, je to pohoda + ochoten prijet kamkoliv a v kteroukoliv hodinu
vloženo: 6. srpna 2013

Průběh celého kurzu byl v pořádku, nepocitovala jsem žádné zmíněné negativa, které tady jsou řečeny, právě naopak- jeho přístup byl takový jaký je žák. Pokud je žák drzý, arogantní (zkušenost z hodin) tak co čeká??
Já osobně jsem neměla žádné problémy- když jsem si něčím nebyla jistá zeptala jsem se- dostala jsem odpověd.
Jestli někdo čeká že opravné zkoušky má zadarmo jak jsme četla v jiných komentářích tak je bud blázen nebo nevím :D

.
vloženo: 21. října 2011

Hodiny super,jen by tochtělo větší učebnu. Jízdy dledomluvy kdekoli a kdykoli,i v 8 večer.Žádné osekávání,milý přístup.
vloženo: 13. července 2011
vložil: Radek, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu rozhodně nedoporučuji. Instruktor se chová mile první hodiny... Pak když už je vše zaplacené jeho přístup se úplně změní( je labilní)). Hodiny teorie i jízd osekává( jízdu klidně i o 15-20 min, o teorii ani nemluvně).
vloženo: 19. prosince 2010
vložil: Michal, emailová adresa nezveřejněna

Přistup instruktora je špatný, co se týká všech jeho hodin- jak jízd tak i teorie, všechny hodiny "osekává", krátí je,ani studijní materiály nejsou na vysoké úrovni. První dojem dobrý, ale jinak katastrofa .Nedoporučuji.
vloženo: 21. srpna 2010

Opravdu solidní soukromá autoškola, teorie podáva vtipně ale zároveň rozumně..Přístup výborný, žádné stresy, ohleduplnost a solidní domluva.. Golfík super.. Moto Jawa už sice něco pamatuje ale jede.. cena ve Zlíně je to vše nastejno.. Tomas
vloženo: 11. ledna 2010
vložil: Tomáš , emailová adresa nezveřejněna