Autoškola Slaný - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Slaný

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Slaný < <

Osobní přístup, dobrá cena, nová auta, maximální podpora před testy
vloženo: 13. října 2022
vložil: Petr Melichar,

Musím ocenit ochotu a trpělivost a hlavně pomoc když jsem potřebovala..... Na zkoušky jsem byla dobře připravená. Můžu doporučit byla jsem spokojená.
vloženo: 7. srpna 2013
vložil: Petra, emailová adresa nezveřejněna

všem vřele doporučuji když se naskytne problem nemaji problem ho s vámy vyřešit :-)
vloženo: 29. června 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

při výuce i nejasné věci,učitelka dokonale vysvětlila a při jízdách měla se mnou velkou trpělivost.
vloženo: 21. května 2013
vložil: Olga, emailová adresa nezveřejněna

Kurz probíhal v pohodě,jednání velmi bobré a vybavení na slušné úrovni..Fakt doporučuju
vloženo: 3. ledna 2013

Průběh kuruz ,byl velmi příjemný a dokázali zaujmout a všechno dobře visvětlit .
Ana , ale tréma byla větší.
Líbilo se mi ,že na první jízdy používají tre nažér , tam člověk asponˇ pozná jak to vypadá na místo řidiče a ví potom kde který pedál je.Co se mi nelíbilo ne můžunic vitknout.
Doporučila bych jí každému kdo se chce dobře naučit řídi.
Jsou to správní instruktoři dokázali vždy dobře poradit a umějí nauči a stálenaně vzpomínám.
vloženo: 28. prosince 2012
vložil: jana, emailová adresa nezveřejněna

p.Šlajchrta doporučuji mohu vše hodnotit jen kladně
vloženo: 26. května 2012

Byl jsem velice spokojený kompletně. Od řidičského oprávnění pro skupinu C, tak pro skupinu C+E a profesní školení řidičů Vám dá opravdu hodně. Vše je 100% poctivé a ten kdo se chce stát dobrým řidičem, tak pan Šlajchrt opravdu umí naučit. Skvělé jednání a organizace. Všem doporučuji Autoškolu Slaný pana Miloše Šlajchrta, který má bohaté zkušenosti a rád Vám je předá a vy jste nejen připraveni k závěrečné zkoušce, ale i k řízení od motorky po autobus v budoucí praxi.

Šebek
vloženo: 4. dubna 2012

Já jsem s autoškolou pana Šlajchrta Miloše velmi spokojená. Mým instruktorem byl mladý pan Šlajchrt Honza a bylo to super, nemám k tomu co říct, prostě super.....příjemný, milý a hlavně mooooc tolerantní a velmi klidný mladý člověk. Myslím si, že na něj může být jeho táta pyšný....přeji oběma hodně dalších nových úspěšných žáků, mezi nimi jsem už i já. Honzo moc Vám ještě jednou děkuji. S pozdravem Lada Krupková
vloženo: 13. prosince 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Já jsem s autoškolou pana Šlajchrta Miloše velmi spokojená. Mým instruktorem byl mladý pan Šlajchrt Honza a bylo to super, nemám k tomu co říct, prostě super.....příjemný, milý a hlavně mooooc toleratní a velmi klidný mladý člověk. Myslím si, že na něj může být jeho táta pyšný....přeji oběma hodně dalších nových úspěšných žáků, mezi nimi jsem už i já. Honzo moc Vám ještě jednou děkuji. S pozdravem Lada Krupková
vloženo: 13. prosince 2011
vložil: Lada Krupková,

Tuto autoškolu mohu každému vřele doporučit. Instruktoři jsou trpěliví, vstřícní, ale velmi profesionální, takže se zde skutečně naučíte vše, co k dobrému řidiči patří. Vzhledem k tomu, že jsem měla možnost porovnání s jinými autoškolami, kde jsem dělala skupinu B, C, mohu jednoznačně říci, že v této autoškole rozhodně nebudete jen jezdit dopředu, ale naučí vás všechno, co je pro vás, jako budoucího řídiče, praktické a velmi potřebné. A mají trpělivost to s vámi zkoušet pořád dokola, aniž by po vás křičeli, nebo vám dali najevo, že je svými chabými dovednostmi obtěžujete. Navíc se skvěle vyznají v zákonech, pravidlech a sledují různé novelizace, které do vás podprahově "nasypou" během jízd - a věřte mi, že po této autoškole mi toho v hlavě zůstalo hodně! Dodnes děkuji svému partnerovi, který mi doporučil za panem Šlajchrtem zajít a je mi líto, že jsem to neudělala již dříve. Mnohému z mých problémů a začátečnických chyb bych se byla vyhnula...
vloženo: 22. března 2011
vložil: Kristína Junková,

Jezdila jsem s panem Šlajchrtem, skvělá příprava na zkoušky, výborné jednání , mohu všem jen doporučit.
vloženo: 11. listopadu 2010

Ve Slánské autoškole pana Šlajchrta jsem byla moc spokojená.Má skvělí přístup k žákúm a dobře je naučí a připravý na skoušky a také jeho další instruktoři jsou skvělí.Ze své skušenosti múžu jen doporučit.
vloženo: 5. ledna 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Naprostá spokojenost- vstřícné, pohodové jednání, kvalita výuky pro mě výborná, na zkoušky jsem myslím byla připravena dostatečně a podstatné pro mě je hlavně to, že se nebojím jezdit...myslím, že jsem opravdu dostala to, co jsem si zaplatila.U mě za jedna !!!
vloženo: 13. prosince 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte s autoškolou Slaný osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Slaný < <

Autoškola Slaný - navigace