Autoškola Smolka, Daniel Smolka

Prezentace této autoškoly je v tuto chvíli aktualizována - některé údaje proto nemusí být aktuální.

Vizitka

Autoškola Smolka
Holečkova 965/18
747 06, Opava - Kylešovice
web: http://www.autosmolicek.cz

kontaktní údaje

Motto"Se Smolíčkem právě, budeš řídit hravě"

Popis autoškoly

Nabízíme Vám moderní učebnu vybavenou 165 cm velkým LCD zobrazovačem a interaktivní technikou s moderními vyučovacími programy a pomůckami. V ceně kurzu dostane žák vše potřebné (kniha +CDROM, technika, zdravověda, testy a vypracovaný manuál k údržbě a ovládání vozidla)

JAKO JEDINÁ AUTOŠKOLA V OPAVĚ NABÍZÍME PRVOTNÍ VÝCVIK NA 3D AUTO TRENAŽÉRU ŠKODA A MOTO TRENAŽÉRU HONDA. Tento výcvik NESNIŽUJE počet výcvikových hodin dle zákona a je zdarma v základní ceně. NENÍ ANI OMEZEN POČET TĚCHTO HODIN ! Nově ve vycviku vozidlo s automatickou prevodovkou !

Mezi další pomůcky patří simulátor opilosti a drog.

Nabízíme moderní autopark včetně motocyklů, které jsou vybaveny ochrannými rámy. Disponujeme cvičištěm atd. NABIZEME PROFESIONÁLNÍ KURZY PRVNI POMOCI NEJEN ŽÁKŮM AUTOŠKOL ALE I FIRMAM ATD. Mame vlastni figuriny s vyhodnocovanim včetně figuriny dítěte.

NABÍZÍME HLÍDÁNÍ DĚTÍ NAŠÍCH KLIENTŮ ZA JEDNORÁZOVÝ POPLATEK 100 KČ PO DOBU VÝUKY ČI VÝCVIKU !!

Vozový park motocykl:
  • Suzuki GSX-S 125 (rok výroby 2019) [benzín] (sk: Am,A1 -ABS, kompletní sada padacich rámů, ukazatel řazení, )
  • Kawasaki z650 (rok výroby 2022) [benzín] (Sk.A bez omezeni. ABS. Ukazatel řazení rychlostnich stupňů. Sada padacich ramu.)
  • Kawasaki Z400 (rok výroby 2023) [benzín] (Výcvik A2. Padaci ramy,ukazatel řazení )
osobní automobil:
  • Rydwan přívěs (rok výroby 2015) [benzín] (rozměr ložné plochy 250 x150 cm, plachta. Vycvik BE)
  • Ford EcoSport (rok výroby 2019) [benzín] (ABS, ESP,ASR, parkovaci kamera, klimatizace digi, vyhřívání sedadel a volantu, hlídání mrtvého uhlu, tempomat atd. NOVINKA 2019)
  • Suzuki Ignis (rok výroby 2020) [benzín] (parkovaci kamera, hlidani jizdniho pruhu a unavy, max. vybava ELEGANCE)
  • SSANGYONG KORANDO 1.5 (rok výroby 2022) [benzín] (plna vybava, AUTOMATICKA PREVODOVKA, luxusni vozidlo. K vyuce sk.B automat a BE)
Autoškola Smolka byla doposud ohodnocena 3krát s průměrným počtem 5 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola Smolka - navigace