Autoškola Šnejdar - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Šnejdar

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Šnejdar < <

Som absolutne spokojená,myslí že lepšie by ma to nikdo nenaučil.Doporučujem
vloženo: 11. června 2011
vložil: Jana Kořínková,

Při výcviku jsem se cítil velice dobře. Na každou tréninkovou jízdu jsem se hodně těšil. I při nějakém neúspěšném manévru jsem cítil podporu p. Šnejdara ,a tak můžu jen vřele doporučit.
vloženo: 13. února 2010
vložil: P.H., emailová adresa nezveřejněna

Skvělá atmosféra, pan Šnejdar byl moc vstřícný ohledně jízd. Zároveň nikdy při jízdě nezvýšil hlas, za což mu moc děkuji, protože to bylo pro mě velmi důležité. Pan Šnejdar se nám ve všem snažil vyjít vstříc. Byla jsem velmi spokojená.
vloženo: 27. října 2009
vložil: Tereza K.,

Pokud máte s autoškolou Šnejdar osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Šnejdar < <

Autoškola Šnejdar - navigace