Autoškola SOVA - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly SOVA

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola SOVA < <

Úžasná spolupráce, člověk se nemusí ničeho bát, vše vysvětleno jak má. Doporučuji všemi deseti. Já osobně, když někoho neznám, tak jsem ve stresu a nic mi nejde.. ale tento člověk je tak pohodovej a upřímnej, že nejde ani popsat jak jsem ráda, že jsem šla právě sem. Dal mi pocit, jako bychom se znali celé roky!
vloženo: 25. dubna 2022
vložil: jméno nezveřejněno,

Nikdy vic a vubec nedoporucuji!!!!Blok z řízení a musela jsem autoškolu dodělat jinde ale trvalo dlouho nez jsem se prestala bat sednout za volant!
vloženo: 30. června 2021

Nejlepší autoškola, co jsem si mohla vybrat. Přístup byl úžasný, během jízd jsem nebyla nervozní a mohla se i zasmát.
vloženo: 1. srpna 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Absolutní spokojenost s panem Sovou. Individuální přístup, maximální ochotnost, nic nebyl problém.
Během kurzu se dobře pobavíte, naučíte se, co máte, organizace je dobrá a na konci se cítíte připraveni na zkoušky a na provoz na silnicích.
Jsem moc spokojená, v autoškole se mi líbilo.
Všem DOPORUČUJI!!! :-)
vloženo: 25. září 2016

Můžu jedině doporučit, instruktor v klidu, pomůže, poradí, a hlavně psychická pohoda. Můžu napsat nejlepší autoškola ve Znojmě, proto neváhejte a běžte k Sově! :)
vloženo: 19. března 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

vloženo: 7. prosince 2009
vložil: Táňa,

V autoškole se mi líbil, hlavně velmi klidný přístup pana instruktora vše umí velmi názorně vysvětlit. :)))Při jízdách je velmi klidný a trpělivý. A při zkouškách je svámi a dodává vám pozitivní energii. No prostě nejlepší autoškola ve Znojmě mohu všem doporučit!!!!!!!!
vloženo: 7. listopadu 2009
vložil: alena,

V autoškole se mi líbí a jsem spokojená,vřele doporučuji všem ikdyž stále ještě navštěvuji autoškolu poněvač skoušky jsou ještě daleko.
vloženo: 19. srpna 2009

Pokud máte s autoškolou SOVA osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola SOVA < <

Autoškola SOVA - navigace