Autoškola SPŠD Masná - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly SPŠD Masná

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola SPŠD Masná < <

STOP ANONYMŮM!!
Nejhorší autoškola která jde, první recenze je pravdivá, instruktor nadává, jízdy jsou hrozné. Doporučuji se za každou cenu této autoškole vyhnout.
vloženo: 17. února 2019
-----------------------------------------

A kdo píše ty recenze? Samý zamindrákovaný pomstychtivý maminčin mazánek.. oni vám ublížili protože chtěli od "dospělého" člověka něco na úrovni a vy jako malý děťátko jste se tam pos*al. A jak malý děcko podruhé napíšete tenhle canc. Co se týká aut, v čem díky vašemu přístupu kde si ničeho nevážíte chcete jezdit? V novém BMW, to jste trochu mimo ne.. a že fabie nemá posilovač řízení, to jenom potvrzuje co dneska je mezi mladými za ufňukánky. A největší ostuda je že takový chodí na průmyslovku, dřív to bylo být na průmyslovce prestižní záležitost ale dnes odpad největších zoufalců jak vidím. Kvapil Tomáš.
vloženo: 19. února 2019
vložil: Kvapil Tomáš,

vloženo: 17. února 2019

Hrůza, ihned jsem raději šel do jiné autoškoly.
vloženo: 21. října 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

super
vloženo: 30. srpna 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Chtěl bych se s Vámi podělit o zkušenost s touto autoškolou... Vozový park je přímo strašný, tomu se ani nedá říkat vozový park... 20-ti letá Škoda Fabia 1.2 HTP, u které občas funguje ruční brzda... A o panu Škopkovi se ani radši vyjadřovat nebudu. Zkrátka do této autoškoly nechoďte, budete dělat řidičák 10 měsíců a celou tu dobu na vás bdue řvát Škopek, že jste kretén, idiot, debil, atd. A o druhé Fabii, která nemá ani posilovač ty peníze opravdu za to nestojí..

TATO AUTOŠKOLA=SRAČKA!

Děkuji Škopek na druhou :D
vloženo: 28. února 2018

Dobrý den, rád bych se s Vámi podělil o nejhorší zkušenost co se autoškoly týče v životě.
Posraná fabie v které budete jezdit nemá ani posilovač a o instruktorech ani nemluvím.. Zkrátka a dobře jedním slovem = BLEJU!
Rozhodně tedy nedoporučuji a až budete vybírat, nebo svažovat, že v rámci týhle Mastný divný školy budete chtít dělat autoškolu rozhodně to nedělejte. To je ode mě vše. S pozdravem tajný agent Škopek
vloženo: 28. února 2018
vložil: jméno nezveřejněno,

Absolvoval jsem autoškolu v rámci školy, při výuce ve škole vypadá pán příjemně ale jen do té doby než sednete za volant fabie 1,2 HTP bez posilovače. Instruktorovo chování je hrozné místo aby pomáhal při prvních jízdách tak jen řve a nadává. Osobně tuto autoškolu velmi nedoporucuju je velmi předražená a vozový park je v katastrofálním stavu (hlavně že mají nové simulátory které jsou úplně k ničemu). To že jsem jezdil ve fabii bez posilovače řízení mi doma nikdo nechtěl uvěřit.
vloženo: 7. června 2017

Poprvé jsem viděl fabii bez posilovače. Instruktor vypadá jako lachtan (je to dement)
vloženo: 2. ledna 2016

Rozhodně bych tuto autoškolu nikdy nikomu nedoporučil. Špatná příprava na zkoušky, drahé, chování pana instruktora bylo od začátku podivné.
Naprosto neflexibilní.
Vozový park neodpovídá ceně.

vloženo: 2. července 2015
vložil: Vojta, emailová adresa nezveřejněna

Nelíbil se mě přístup instruktorů k žákům. Nadávky za jízdy do de**lů a do kre**nů jsou velice nepříjemné a stresující. Já sám jsem tuto autoškolu absolvoval. Když jsem našeho instruktora (takového "milého a usměvavého", nejmenovaného pána J.M.) viděl poprvé, myslel jsem si, že autoškola s ním bude příjemným zpestřením výuky, jenže opak byl pravdou. Když jsem poprvé sedl za a pak jsem udělal jednu malou chybičku, J.M. mi začal strašně zprostě nadávat (většího idiota v životě neviděl, že když jsem mentálně zaostalý, tak proč se učím jezdit, že jsem de**l, kre**n, ho**do, a podobné urážky). Tyto výroky se mě velice dotkly. Za jízdy kouřil elektronickou cigaretu a smrděl tabákem. Navíc má huhlavý, hluboký hlas, takže jsem mu ani pořádně nerozuměl.
vloženo: 23. února 2014

Pokud máte s autoškolou SPŠD Masná osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola SPŠD Masná < <

Autoškola SPŠD Masná - navigace