Autoškola Jaroslav Štěch - hodnocení a reference

vloženo: 19. února 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Byla jsem spokojena.
U pana Štěcha jsem si dělala řidičský průkaz v 18 letech na auto a minulý rok na motorku.
Myslím si,že pan Štěch byl profesionální a ochotný,hlavně k mému pracovnímu a studijnímu vytížení.
Tuto autoškolu doporučuji.
vloženo: 23. února 2014
vložil: Petra Petrů,

Byla jsem velmi spokojena.
U pana Štěcha jsem si dělala řidičský průkaz na auto v 18 letech a minulý rok jsem si dodělala na motorku.Myslím si,že přístup pana Štěcha k jeho žákům autoškoly byl profesionální a ochotný.
Hlavně domluva na hodiny k mému pracovnímu a studijnímu vytížení.
P.S.: v přilbě jsem opakovaně slýchávala - krůtí brko. :-)
Určitě doporučuji tuto autoškolu. Petra Petrů

vloženo: 23. února 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

První co mě napadne když někde slyšim autoškola v Tynci p. Jaroslava Štěcha. tk je to že na tuto autoškolu mam jenom ty nejlepší vzpomínky!!! V červnu-červenci 2011 jsem u p. štěcha dělal řidičak na skupinu A1.Mohu říci, že s touto autoškolouu jsem byl velmi spokojen a zvlaště s přístupem a ochotou a trpělivostí p. Štěcha jehož zájmem je aby si jeho žak odnesl z autoškoly co nevíce a aby to vše uplatnil v silničnim provozu.P. Štěch dokazal povzbudit a naučit i to něco víc zač mu děkuju,protože se to velmi hodi v provozu.V této autoškole jsem se toho naučíl velmi mnoho a dobře mě připravila na zkoušku a poté na silniční provoz.Klidně bych se do teto autoškoly vratil a s p. Štěchem projel...do této autoškoly se určitě vrátim až budu dělat řidičak na skupinu B. Závěrem chci řici, že tuto autoškolu mužu všem doporučit,pokud si i chcete autoškolu užít.
vloženo: 22. března 2012
vložil: Josef Pikous,

Mylsím si, že autoškola v Týnci je jedna z nejlepších, já bych si rozhodně jinou nevybrala... myslím si, že je to o přístupu, když se budete chovat slušně k instruktorům tak se budou chovat oni dobře i k Vám... Já s touto autoškolou nemám problém, myslím si, že pan Štěch umí všechno dobře vysvětlit a kdykoliv něco nechápete můžete se na to zeptat, stejně jako ostatních instruktorů. A navíc hodiny si sami vybíráte. Sami si říkáte kdy se Vám to hodí. A pak nepřijít a navíc se neomluvit?? Tak to se celkem divím, že Vás z kurzu nevyhodily. Já být na místě instruktorů a majitele autoškoly tak bych Vás vyhodila, pane Drdo. Michaela Zambová
vloženo: 20. listopadu 2011
vložil: Michaela Zambová,

Příště bych si vybral jinou autoškolu. Arogantní jednání pana Štecha a jeho naprostá ignorace žáka jako zákazníka, zbytečnost většiny teoretických hodin kdy se pouští jen video. Instruktoři jízd jsou velmi příjemní ale bohužel se zaměřují jen na jízdu Benešovem kde žákovi nedávají moc šancí chybovat a učit se z vlastních chyb. To se pak projeví u závěrečných zkoušek kde vám nikdo radit nemůže.
vloženo: 18. října 2011
vložil: Josef Drda, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Vážený pane Drdo,
Mrzí mě, že jste nám své pocity nesdělil osobně. Moje „arogance“ spočívala v tom, že jsem Vám vytknul Vaši několikanásobnou neomluvenou absenci na hodinách jízdy. Výuku teorie i jízdy provádíme dle platných právních předpisů, které jsou pro nás i naše žáky závazné.
Videoprogram používáme dvakrát šedesát minut po celou dobu výuky (zákon 361/2000Sb.). To vše může potvrdit několik tisíc bývalých i současných a většinou spokojených žáků naší autoškoly.I nadále budeme všechny předměty vyučovat poctivě a beze zbytku.

Jaroslav Štěch

Pokud máte s autoškolou Jaroslav Štěch osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jaroslav Štěch < <

Autoškola Jaroslav Štěch - navigace