Autoškola Švára - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Švára

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Švára < <

Slečna Veronika Plachá žačka naší autoškoly se po 8 měsícich dostala ke zkoušce a propadla.O novou zkoušku si nezavolala .Po upozorněni známého jsem si přečet tu hroznou pomluvu .Jde o samé lži kterým se nemohu bránit.To že smrdím je ůplné dno .To že auto po 5 lidech za den a 29 stupnů horka nebude asi vonět. Každý den dezinfikujem vozidlo -Další pomluva nechutná bylo to že jsem ji vysadil u Borku na zastávce autobusu po naší domluvě protože jsme měli pohřeb mého společníka .No myslím ze už si udělá každý svúj nazor na Veroniku Plachou žačku ČAG Pokud se jedná o křičení na žaky to nedělám 40 let co dělám autoškoláka .Se školou spolupracují už 28 let bez problémů . Tak to je asi vše .
vloženo: 3. října 2023
vložil: Milan Svara,

Žačka která neudělala zkoušku
vloženo: 2. října 2023
vložil: Milan,

Omlouvám se, ale horší autoškolu jsem nezažila. Milan Švára nic nenaučí, řve, znejistí a potupí. Na posledních hodinách mi jen opakoval, že zkoušku nezvládnu a ať to odložím. Panu komisaři řekl dne zkoušky,že jsem parkovala každou hodinu, OMYL, bohužel jsem parkovala jen jednou ze 14 hodin a to na poslední hodině. Také Milan znepokojí vaše rodiče nebo vás tím,že jsou rodiče z vás zklamaní. Mluvil o tom,že jsem netalentovaná ve všem a že se velice přeceňuji. Na každé hodině jsem byla ve stresu a bála jsem se. Zkoušku jsem zvládla napoprvé a pana Milana už nikdy nemusím vidět. Jediné co mi autoškola dala je jen nenávist k Milanovi a řidičský průkaz.Ostatní se musím naučit sama když mě Míla bohužel nic nenaučil.
vloženo: 4. srpna 2023
vložil: fr,

Autoškola Švára bylo jedno z mých nejhorších rozhodnutí. Jestli máte touhu být ponižování, bagatelizovaní a urážení, tak je toto místo pro vás. Milan Švára není schopen někoho učit natož učit řízení. V čem ale dozajista uspěje, je ve vybudování vašeho špatného vztahu k řízení. Jeho neschopnost vysvětlit normální otázky a dopravní situace je otřesná. Po celou dobu jízd máte strach se na něco zeptat, jelikož na vás čeká buď křik, monolog, ponižování a možná, po pěti minutovém monologu o něčem nesouvisejícím, odpověď. Milan si moc rád zakládá na tom, že nekřičí, ale opak je pravdou. Zvyšování hlasu je pro něj na denním pořádku i přesto, že do vás celou dobu bude hustit, že si to nahrává a nikdo vám nebude věřit, avšak co chcete vy, není prokazatelnost jeho křiku, ale aby s vámi jednal s respektem. Na výzvy k respektujícímu přístupu nereaguje. Milan by si měl uvědomit, že on je svými žáky placem a oni jsou jeho klienti. Přesto s nimi jedná jako s podřízenými. Mimo tohle vás bude přesvědčovat o tom, že řidičský průkaz nikdy neuděláte. A ano, jeho inkompetence v tomto opravdu překážkou. Při neúspěšném prvním pokusu mě ponižoval: Jela jsem na kruhový objezd, který byl vysoce frekventovaný a nechtěla jsem spáchat nehodu. Milan v tom spustil, že je to trapné, že s tím něco musí udělat, nejde se na to dívat a všichni ho budou mít za debila. Na druhý pokus jsem se rozhodla jít k Autoškole pro holky, kde jsem si koupila 4 kondiční jízdy a řidičský průkaz jsem udělala bez problému. Milan také asi předpokládá, že jste se narodili s volantem v ruce. Věci jako je zapnutí stěračů je předpokládáno za automatické. O ničem vás neinformuje, ať už potřebné informace ke zkouškám, nebo že vám zkracuje jízdu kvůli osobním důvodům (vyhodil mě u Borku s upozornění až když jsem nasedala do auta). V neposlední řadě, sloužíte jako jeho osobní taxikář. Třetinu jízdy ho jen vozíte po jeho soukromých záležitostech, kde jen čekáte než si něco vyřídí. Relativně levná cena za kurz se tím vlastně stává normální cenou jiných autoškol, když porovnáme opravdovou dobu trvání řízení. Jedna z míň relativních věcí je i to, že Milan nejspíš nedodržuje základy hygieny a tudíž zapáchá, což není příjemné. Silně nedoporučuji.
vloženo: 28. června 2023
vložil: Veronika Plachá,

Asi fajn, pokud už jezdit z nějakýho důvodu umíte a chcete si prostě jen tu zkoušku udělat.
Pokud, ostatně jak už to tak bývá, čekáte, že se vás instruktor řídit naučí, tak bych spíš hledal jinde.
Švára si zpravidla sedne do auta, aby si vedle vás hodinu a půl telefonoval a když už nějakým způsobem reaguje, tak možná tak aby vám vyčetl, že něco neumíte.
No jak taky, když se absolutně nesnaží vás něco naučit, že jo.
vloženo: 13. října 2019

Ze všech tří instruktorů jediný Petr měl v pohodě přístup a žáky nestresoval. Nejhorší zkušenosti mám se samotným Švárou. Člověka, který se danou věc učí stresuje, řve na něj a vůbec neumí mu pomoct. Nikdy víc bych si tu znovu řidičský průkaz nedělal/a.
vloženo: 1. dubna 2017

Pokud máte s autoškolou Švára osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Švára < <

Autoškola Švára - navigace