Autoškola Váňa - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Váňa

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Váňa < <

Vlídný, trpělivý přístup, poctivá výuka
vloženo: 8. ledna 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Přístup k žákům je výborný. Hodně jsem se zde naučil.
vloženo: 17. srpna 2015

Vřele doporučuji. Dělal jsem u pana Vání autoškolu dvakrát a pokaždé v pohodě.
vloženo: 14. července 2011
vložil: Jakub,

Pan Váňa je skvělý lektor. Ať se děje co se děje, tak zůstává v klidu. Někteří lektoři jsou údajně vysazený na ženy, ale pan Váňa je v klidu. Při jízdách jsme si povídal a vždy panovala přátelská atmosféra a to mi hodně pomáhalo, abych byla v klidu a nebála se příště usednout za volant. Všem tuto autoškolu doporučuji.
vloženo: 6. března 2010
vložil: Šárka , emailová adresa nezveřejněna

Perfektní člověk, opravdu nejlepší autoškola jakou jsem kdy absolvoval. Zbytečně se nerozčiluje a zůstává v klidu i při opravdu velikých chybách. Jednou jsem s tim jeho Manem tak trošku začal místo doprava zatáčet doleva a trošku jsem upravil zrcátko, ani to s panem Váňou nehlo, jen se tomu smál.
vloženo: 29. ledna 2010

Doporučuji ;)
vloženo: 2. ledna 2010
vložil: Kuba, emailová adresa nezveřejněna