Autoškola Vávra - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Vávra

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vávra < <

10\10
Cítili jste se dobře připraveni na zkoušky? jěště jsem je nezačala, nemohu potvrdit
Co se Vám na autoškole líbilo a co byste naopak zlepšili? Myslím, že je zatím vše v pořádku
Doporučili byste autoškolu ostatním? Určitě ano

Prostě tady popište autoškolu vlastními slovy :)
vloženo: 25. března 2024
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Vše proběhlo hladce rychle a s maximální flexibilitou vůči mé pracovní době.
vloženo: 20. prosince 2019
vložil: Jakub, emailová adresa nezveřejněna

Celková spokojenost.
vloženo: 10. června 2019

Ke žákům přistupují výborně, ve všem vyhoví. Nemáte-li volný čas ráno a odpoledne, počítejte s tím, že se délka kurzu může protáhnout, jelikož autoškola má hodně žáků a pouze 2 lektory. (Většina žáků má čas pouze odpoledne, takže odpolední časy bývají vždy zaplněny).
V rámci kurzovného máte zaplacené i hodiny teorie. Výuka probíhá ve starší učebně, kde Vás však lektor naučí vše nezbytné a předá spousty zkušeností, které se hodí v praxi.

Já osobně jsem s autoškolou velice spokojen.
vloženo: 10. února 2019
vložil: Jirka, emailová adresa nezveřejněna

Naučíte se jezdit a řídit od základů, individuální přístup - podle mě ideální pro úplného začátečníka, jako jsem byla já. Nastupovala jsem a neuměla nic. Instuktoři jsou příjemní, trpělivý, snaží se co nejvíce a nejlépe naučit. Nenaučíte se jezdit ve větším městě se semafory, což považuji za negativum. Město se jede jednou na konci kurzu. Cena je vyšší a nejsou žádné slevy. Snaží se vyjít většinou časově vstříc, možnost jezdit i v sobotu. Občas domluva složitější. Opakovat zkoušku můžete již po 14. dnech, stačí se hlásit pár dnů předem. Co není vina autoškoly, ale hodně to ovlivňuje průběh a konečnou cenu, je komisař hodnotící při zkouškách - kupu lidí vyhodil za kraviny, téměř nikdo neuspěl na poprvé (měl pocit, že se dotyčný málo dívá do levého zrcátka, do předností zprava jel moc rychle (v ob zóně 20), na cestě plné děr nebliknul každou díru, které se chtěl vyhnout apod.)
vloženo: 21. prosince 2015
vložil: Marie, emailová adresa nezveřejněna

Doporučuji ostatním
vloženo: 10. srpna 2012

:-)
vloženo: 6. září 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

S Autoškolou Vávra jsem byl velice spokojen! Hlavně kvůli přátelskému přístupu, pohodovým jízdám, nízké ceně kurzu a skvělé připravě na závěrečné zkoušky.
vloženo: 14. prosince 2009
vložil: Tomáš Haupt,

Pokud máte s autoškolou Vávra osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vávra < <

Autoškola Vávra - navigace