Autoškola Milan Vlach - hodnocení a reference

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Milan Vlach < <

Spokojenost celkova
vloženo: 30. září 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškolu můžu jen a jen doporučit. Na zkoušky mě připravili dobře, když jsem čemukoliv nerozuměla, mohla jsem se zeptat a vysvětlili mi to. Nekřičí, skvělá domluva na jízdách, vychází vstříc...
vloženo: 23. října 2017
vložil: Simona, emailová adresa nezveřejněna

Byla jsem max. spokojená s přístupem pana Vlacha jak při jízdách, tak celková domluva apod. Dělala jsem zde řidičák na moto, sk. A letos a fakt supr.
vloženo: 3. listopadu 2015
vložil: Veronika, emailová adresa nezveřejněna

Rychlý a hlavně z lidským přístupem kurz.
Všem doporučuji
vloženo: 1. října 2013

Nikdy nebudu litovat že sem do téhle autoškole šla, ne jen že mě skvěle všechno vysvětlily ale taky sme se nasmáli :) nikdy na nás nekřičel všechno v klidu vždy na to budu vzpomínat.
vloženo: 13. prosince 2011
vložil: Bára,

vloženo: 3. listopadu 2011
vložil: Renata,

Autoškolu p.Vlacha hodnotím velmi kladně, přístup skvělý, žádné nervy a zbytečný stres, prostě super autoškola. I to, že mají neustále plno taky o něčem vypovídá. Zkoušky byly také velmi klidné. Opravdu moc doporučuju!
vloženo: 9. května 2011
vložil: Lenka S,

Určitě bych tuto autoškolu doporučil všem. Skvělý přístup k žákům jak při jízdách tak i ve výuce, všechno mně bylo podrobně a profesionálně vysvětleno. Prostě fakt supr autoškola!
vloženo: 4. dubna 2011
vložil: martin,

ja hodnotim pana Vlacha jao bezkonkurencniho ucitele takke vyzuby a rady parada:)
vloženo: 23. května 2010
vložil: Zlatyn,

PAN VLACH BYL VELICE PEČLIVÝ NIKDY NA NAS NEKŘIČEL SPÍŠ BYL VTIPNÝ.NEUMÍM SI PŘEDSTAVIT LEPŠÍHO UČITELE.JEZDILA S NÁMA JEDNA HROZNÁ PANÍ ŘIDIČKA KOLEM 40LET JÁ BYCH Z NÍ ZEŠEDIVĚL ALE ON SE CHOVAL VŽDY JAKO PROFESIONAL.JO A JEZDIL PRO ME AŽ DO VRACOVA TAKŽE SUPR.
vloženo: 13. dubna 2010
vložil: ROMAN PROCHÁZKA,

Muj první dojem na autoškolu Milana Vlacha byl velmi dobry.V době studia jsem absolutně neměla pocit zastrašení,ztoho že bych to vubec nemohla udělat,naopak jsem citila pocit povzbudivý.Věnovali jse nám jak nejvíc mohli psychicky i fyzicky.Opravdu se mužu svými slovy zaručit že tato autoškola je bezchybná,a všem ji doporučuji.Děkuji Slezáková.
vloženo: 9. března 2010
vložil: Slezáková Romana,

dobrý přístup,kvalita jízd i teorie,skvělá příprava na závěrečné zkoušky
vloženo: 14. listopadu 2009