Autoškola Vladan Zuzaník - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Vladan Zuzaník

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vladan Zuzaník < <

Pozor! Nespolehlivý, okrádá zákazníky, na konečné testy jsme čekali 2 měsíce, po různém nahánění nám dal pan konečně papíry k přestupu k jiné autoškole a prý nám vrátí peníze a samozřejmě noc nevrátil. Nedoporučuji z vlastní zkušenosti.
vloženo: 29. srpna 2023
vložil: Jana, emailová adresa nezveřejněna

Naprostá nespokojenost s organizací celého kurzu. Člověk se musí téměř doprošovat aby zjistil nějaký možný datum jízd. A když už ho má, tak pan Zuzaník Vladan ho zruší a pak se třeba týden neozve.
Jednání naprosto mimo. Už bych do této autoškoly nešel.
vloženo: 13. července 2022
vložil: Miroslav, emailová adresa nezveřejněna

Kurz probíhal bez naprostých problémů. Pan Zuzaník byl vstřícný a vždy ve vozidle panovala pohoda. Je to jak dobrý instruktor,tak taky velice sympatický chlapík. Kurz jsem měl taky velice rychle hotový,cca za měsíc a půl,díky častým hodinám a vůbec časové přizpůsobivosti pana Zuzaníka. Cena kurzu je adekvátní a pokud si ještě někdy budu rozšiřovat řidičské oprávnění,bude to určitě znova tady. Vřele tuhle autoškolu doporučuju:)
vloženo: 17. března 2013
vložil: Martin , emailová adresa nezveřejněna

Kurz proběhl bez problémů a v domluvených termínech. Zázemí i vozový park je výborný, přívětivé chování s humorem i kantorskou precizností. Cena přívětivá, možnost splátek. Doporučuji všem v okolí Zlína.
vloženo: 6. ledna 2013

Celkový kurz byl dobrý, neměl jsem žádný problém. Na zkoušky jsem byl připraven výborně, proto bych autoškolu p. Vladana Zuzaníka doporučil každému.
vloženo: 15. srpna 2012
vložil: Jan Houšť,

Kurz probíhal skvěle, dostatečný počet najetých kilometrů, vynikající přístup instruktora. Možnost rychlé domluvy termínů jízd přes sms byla taky dobrá. Nemohu si na nic stěžovat.
vloženo: 21. října 2009
vložil: Pavel Hnilo, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Vladan Zuzaník osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vladan Zuzaník < <

Autoškola Vladan Zuzaník - navigace