Autoškola Zajíčková - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Zajíčková

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zajíčková < <

Paní Zajíčková co se týče jízd výuky tak vás nic pořádně nenaučí. .Jinak dokáže vám při jízdách odlehčit stres a někdy je zábavná.

vloženo: 26. srpna 2022

Paní Zajíčková je velmi milá, snaží se vás uklidnit a povídá si s vámi. Já osobně jsem s ní byla ve všech směrech spokojená a hlavně to, že jsem udělala závěrečné testy napoprvé svědčí o tom, že Autoškola Zajíčková je skvělá volba.
vloženo: 11. března 2022

vloženo: 14. února 2017
vložil: Janka Hudáčková,

autoskola byla docela dobra,az na to ze instruktorka neumi ucit a vysvetlovat latku,,nedoporucovala bych tuto autoskolu,cenove dobry...
vloženo: 21. října 2013

skvělé
vloženo: 16. května 2012

Dělala jsem u Ingrid autoškolu a nemůžu si na ni vůbec stěžovat,závěrečné zkoušky jsem zvládla hned napoprvé a tak ji velice doporučiji a jí tímto moc dškuji.Davidová Vlaďka.
vloženo: 10. října 2011
vložil: vladimíra davidová,

Výborná a profesionální výuka po teoretické i praktické stránce. Velice příjemný přístup k žákům. Myslím, že bych nic nevylepšovala a učitě budu doporučovat tuto autoškolu ostatním.
vloženo: 16. prosince 2010
vložil: Jana Řehounková,

jjjjjj paradička no
vloženo: 28. prosince 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Byla jsem skvěle připravená na závěrečné jízdy a na testy jsem měla k dispozici skvělé a přehledné učebnice které byly v ceně autoškoly. Závěrečné zkoušky jsem udělala napoprvé takže tuto autoškolu doporučuji!
vloženo: 13. října 2009
vložil: jméno nezveřejněno,

Pokud máte s autoškolou Zajíčková osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zajíčková < <

Autoškola Zajíčková - navigace