Autoškola Zeman - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Zeman

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zeman < <

Autoškolu bych nikomu nikdy nedoporučila. Zkoušky jsem nakonec zvládla, ale ne přičiněním pana Zemana. Přípravy na zkoušky nulové. Teorie žádná prý se máme učit samostudiem což chápu, ale člověk očekává aspoň jednu hodinu někde s ním aby se mohl na cokoli doptat, protože otázky během jízd nezodpověděl nebo zodpověděl, ale nebyl schopný vysvětlit proč to tak je.
vloženo: 27. prosince 2021
vložil: Martina, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Zeman osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zeman < <

Autoškola Zeman - navigace