Autoškola Zrník - Chára - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Zrník - Chára

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zrník - Chára < <

Určitě nedoporučuju!!! Nic nevysvětlí ale řvát po studentech mu jde dobře.
vloženo: 1. dubna 2023

Dobrý dojem
vloženo: 25. ledna 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Nevysvětlí, nepomůže, je to blb.
vloženo: 25. srpna 2022

Proste super :-) :-)
vloženo: 1. března 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

autoškola probíhala upě suprově... hlavně teorie byla zábavná... fakt můžu doporučit:)
vloženo: 31. října 2011

s panem Zrnikem je vcelku sranda takze se treba budete tesit i na teoreticke hodiny jako ja :)
jinak pristup k Zakum dobry, jen by to mozna chtelo jezdit i nekam jinam nez je okolik Valmezu
vloženo: 3. ledna 2011

Autoškola Zrník je bezva, jsem ráda, že jsem řidičák dělala tam. Pan Zrník je naprosto v klidu, trpělivý, žádný stres, cena dobrá. Párkrát s námi jeli i jeho pejsci, byli skvělí, leželi vzadu na sedadlech a koukali, prostě bezva, tohle nemá žádná autoškola!!!!!!!!!!!!!!!

UPOZORNĚNÍ: Toto hodnocení bylo dle poznatků administrátorů webu VSECHNY-AUTOSKOLY.cz s největší pravděpodobností vloženo samotným provozovatelem této autoškoly nebo na základě jeho podnětu.

vložil: Lenka K., emailová adresa nezveřejněna

Náhodou,s autoškolou jsem spokojená,pan Zrník je hodný,má trpělivost cokoliv vysvětlit a hodně se toho naučíte :)
vložil: Ivana, emailová adresa nezveřejněna

Já jsem byla spokojená, nelituju že jsem nešla jinam. Určitě doporučuju :)
vložil: Katka, emailová adresa nezveřejněna

Text vložený provozovatelem autoškoly: Prosím konkurenční autoškoly v regionu Valašské Meziříčí aby přestali psát hloupé příspěvky obsahující pokus o hodnocení mé autoškoly.Prosím administrátora těchto stránek aby dbal na objektivitu.Děkuji.Zrník Radim.

ahoj lidičky!!!!
nedávno jsem opustil tuto autoškolu a nedá mne to abych tady nenapsal svojí zkušenost.
Dá se říct že jsem vybíral autoškolu podle ceny,což asi nebylo dobré kriterium, sice jsem nějakou kačku ušetřil, ale musel jsem absolvovat jízdy se psem ve vozidle,kterého si pan učitel pořád držel na rukách a taky ty jeho přestávky u městského úřadu kde jsem musel na něj čekat až si vyřídí nějaké své věci, tak to mě taky dost štvalo,ale co bych chtěl za ty prachy???
řidičák jsem udělal ale...
pokud to čte někdo kdo se rozhoduje,kterou autoškolu zvolit tak vám přeji lepší ruku při výběru a hlavně nedejte moc na cenu mně se to nevyplatilo, jsem se nějak rozkecal omlouvám se ahoj!!!!!

UPOZORNĚNÍ: Toto hodnocení bylo dle poznatků administrátorů webu VSECHNY-AUTOSKOLY.cz s největší pravděpodobností vloženo provozovatelem jiné, zřejmě konkurenční, autoškoly, nebo na základě jeho podnětu.

vloženo: 10. února 2010
vložil: jirka,

Mně se v autoškole libilo,nervy jsem sice měla ale jen kvuli sobě:)jinak pohoda,žadna špatna zkušenost
vloženo: 30. září 2009
vložil: vendula,

z vlastní zkušenosti nemohu doporučit ani svému největšímu nepříteli, nechápu jak někdo může napsat že se setkal s profesionálním přístupem, pokud hledáš kvalitní autoškolu tak sem určitě nechoď, řidičák sice získáš, ale moc tě toho tady nenaučej, lidičky mejte se a dobře vybírejte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vloženo: 16. září 2009
vložil: petr, emailová adresa nezveřejněna

Velmi ochotní a profesionální přístup.
Přátelské jednání.
Dokáže psychicky podpořit a uklidnit.

vloženo: 31. srpna 2009
vložil: Darina Kovařčíková,

Pokud máte s autoškolou Zrník - Chára osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zrník - Chára < <

Autoškola Zrník - Chára - navigace