vraceni ŘP po odebrani na 1 rok

• Od: zdenek (zde******kal@se****.cz) vraceni ŘP po odebrani na 1 rok
    dobry večer,po nehodě my byl odebran ŘP na 1 rok co je třeba učinit k jeho navraceni?(psychotesty??) Je možno udělat jen sk.B a ostatni sk.např. C,E,T pozastavit? děkuji za odpověd

Vloženo 18. ledna 2013 (19:21) uživatelem zdenek (zde******kal@se****.cz) z IP adresy 178.216.XX.XXX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: vraceni ŘP po odebrani na 1 rok
      Toto jsme řešli na úřadě a pokud by jste udělal pouze sk.B a původně jste měl toho více, tak budete mít pouze béčko. O ostatní přijdete. Co se týče navrácení ŘP, tak pokud jste přišel o 12 bodů, tak Vás čekají psychotesty. Jinak ne. Pokud Vám skončil zákaz řízení, vyzvedněte si přihlášku v autoškole, u které budete dělat přípravu na přezkoušení, zajistěte si prohlídku u lékaře a pokud budete muset na psychotesty, tak nejdříve absolbujte ty a potom lékaře. S tím vším půjdete do autoškoly a začnete.

Vloženo 18. ledna 2013 (22:20) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice
      • Od: zdenek ( ) RE: RE: vraceni ŘP po odebrani na 1 rok
        děkuji za moc za odpověd.ještě bych se rad zeptal co nasleduje po zdarnem přezkoušeni? s potvrzenim dojit na uřad? (na jaky?) stary ŘP je už neplatny,protože od uplynuti trestu uběhly cca 2roky.Bodu mam většinu.Diky za odpověd.

Vloženo 19. ledna 2013 (16:21) uživatelem zdenek ( ) z IP adresy 178.216.XX.XXX
        • Od: Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) RE: RE: RE: vraceni ŘP po odebrani na 1 rok
          Po úspěšné zkoušce , Odbor dopravy - řidičáky , vystaví Vám asi prozatímní (platnost omezena) a po 3 týdnech nový ŘP ! A nebo jen zažádáte o výrobu nového ŘP .

Vloženo 19. ledna 2013 (17:10) uživatelem Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
          Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz
          • Od: zdenek ( ) RE: RE: RE: RE: vraceni ŘP po odebrani na 1 rok
            Panove, oběma Vam děkuji za odpověd.

Vloženo 19. ledna 2013 (18:03) uživatelem zdenek ( ) z IP adresy 178.216.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek vraceni ŘP po odebrani na 1 rok v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.