Přechod do jiné autoškoly+ doba na dokončení

• Od: Vendula Přechod do jiné autoškoly+ doba na dokončení
    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak je to z přechodem z autoškoly do jiné...Co k tomu potřebuji za doklady, jak to vyřídit? Mám rozděláno u jedné autoškoly, ale bohužel sem se svým instruktorem a zároveň majitelem autoškoly nebyla vůbec spokojená(jeho chování). Během kurzu sem otěhotněla a ke konci těhotenství už mi bylo velmi nepříjemné sedět v autě, natož řídit.Po porodu, nebylo se synem úplně vše vpořádku, takže sem milou autoškolu vypustila, teď už je vše tak jak má být a já bych si autoškolu chtěla dodělat, ale jinde.Mám odježděno téměř půlku jízd, ale bohužel jsem zjistila, že do 18měsíční lhůty na dokončení mi zbývají pouhé 2měsíce.Tich 18měsíců je na dokončení kurzu,nebo je v tom i zkouška?

Vloženo 23. ledna 2013 (09:11) uživatelem Vendula z IP adresy 46.135.XXX.XXX
    • Od: Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) RE: Přechod do jiné autoškoly+ doba na dokončení
      18 měsíců na dokončení výcviku a výuky , tzn. do 18 měsíců ke zkouškám .
      Na přechod dojiné autoškoly : žádost ( kterou jste dala do autoškoly při zahájení ) , potrvzení o absolvovaném výcviku a výuce ( doloží autoškola z které odcházíte ) . Oba dva tiskopisy předáte v jiné autoškole kterou si vyberete .

Vloženo 23. ledna 2013 (11:08) uživatelem Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz
      • Od: vendula RE: RE: Přechod do jiné autoškoly+ doba na dokončení
        Děkuji,to ste mě potěšil.
        Tak to je paráda, to by se mělo stihnout, teď jim jen šlápnout na krk :-D

Vloženo 23. ledna 2013 (21:24) uživatelem vendula z IP adresy 46.135.XX.X

Na této stránce je zobrazen příspěvek Přechod do jiné autoškoly+ doba na dokončení v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.