Řidičské oprávnění sk. A

• Od: lolek ( ) Řidičské oprávnění sk. A
    Dobrý den,
    chtěl bych se zeptat kdysi jsem dělal řidičák na motocykl a to do 25 kw, dnes jsem si byl řidičák vyměnit a mám v něm uvedeno, že mám řidičské oprávnění, na sk. AM, A1,A2, A. Se vším souhlasí,. jen mi nejde do hlavy, proč tam mám najednou oprávnění na skupinu A. Těch 25 kw bych řekl, že spadá do sk. A2 a podle mě, bych skupina A neměl mít a žádné omezení k této skupině nikde na řidičáku nemám uvedené.

Předem díky za info

Vloženo 16. září 2013 (14:06) uživatelem lolek ( ) z IP adresy 90.183.XXX.XXX
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: Řidičské oprávnění sk. A
      "kdysi dávno" znamená co ? Určitě jste dělal jen A do 25 kW ( dnes A2 do 35 kW ) ?

Jinak je to tak jak píšete , měl by jste tam tím pádem sk.A hezky dopsanou bez zkoušek :-)

Vloženo 16. září 2013 (14:49) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XX
      • Od: lolek ( ) RE: RE: Řidičské oprávnění sk. A
        Kdysi dávno byl tuším rok 2002. Tenkrát jsem dělal osobák a motorku. Byl to zrovna první rok, kdy motorku rozdělili do dalších skupin a nebylo to, že od 17, pokud si dobře vzpomínám, se dalo získat řidičák na motorku bez omezení. Takže jsem si udělal řidičák pouze do 25 kw. Měl jsem to i v něm napsáno, sk. A s poznámkou pouze do 25 kw.
        Možná se stala chyba teď na úřadě, ale stejně pokud by si někde vytáhli moji kartu, tak to tam musí mít, že na A bez omezení řidičák nemám.

Vloženo 16. září 2013 (15:37) uživatelem lolek ( ) z IP adresy 90.183.XXX.XXX
        • Od: autoškola neumann dvur kralove ( ) RE: RE: RE: Řidičské oprávnění sk. A
          Ano , zajdete znovu na urad a poptejte se jak to mate v karte ridice.

ps: a jeste letos zvladnete motocykl bez omezeni , je to jen doplnkova zkouska jizda , bez testu :-)

Vloženo 16. září 2013 (17:18) uživatelem autoškola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
          • Od: lolek ( ) RE: RE: RE: RE: Řidičské oprávnění sk. A
            Tak jsem si prověřil na úřadu, co mám v registru a opravdu někdo udělal chybu. Nicméně v registru mám oprávnění na celou skupinu A, to stejné co v řidičáku a i pouze do těchto dvou nahlíží policie, nikam jinam. Takže jsem získal řidičák bez autoškoly :-)

Vloženo 25. září 2013 (11:54) uživatelem lolek ( ) z IP adresy 90.183.XXX.XXX
            • Od: autoškola neumann dvur kralove ( ) RE: RE: RE: RE: RE: Řidičské oprávnění sk. A
              Tak gratuluju :-) , tipuji ze nedopatrenim pri hektickem prevodu z okresu na obce . Spis jsem se ale setkal s nedopsanou skupinou "E" , "D" apd.

Vloženo 26. září 2013 (11:26) uživatelem autoškola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Řidičské oprávnění sk. A v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.