Zákaz parkování dodávek v Ostravě

• Od: lucinerfik ( ) Zákaz parkování dodávek v Ostravě
    Věřím že vás bude více co má stejný problém jako já mám dodávku ale pro osobní a rodinné účeli a nechápu proč bych mněla své auto po 17:00 odstavit na odstavné parkoviště . :-DPokud máte auto s obsahem nad 2,5 t pište stížnosti na lenka.bojdova@ovajih.cz Vyhláška se jakoby testuje a čeká se jestli se vůbec někdo ozve .(Asi nás považují za úplné tupce!!!) Věřím že vás bude tisíce a budete bojovat veškerými prostředky za osobní svobodu. Jako já. Ps: co nám zakážou příště?????

Tímto bych požádala o pomoc i autoškoly.

Vloženo 24. prosince 2013 (00:05) uživatelem lucinerfik ( ) z IP adresy 94.113.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Zákaz parkování dodávek v Ostravě v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.