Platnost řidičského průkazu

• Od: TONIK Platnost řidičského průkazu
    Když jsem od doktora obdržel brýle nechal jsem si vyměnit ŘP. Doma jsem zjistil, že jeho platnost je 5 let. Nejsem řidič z povolání (nemám profesní průkaz)i když vlastním oprávnění na velká nákladní auta a přívěsy a návěsy. Neměl bych mít ŘP na 10 let??? Děkuji za odpověď.

Vloženo 27. ledna 2014 (10:49) uživatelem TONIK z IP adresy 77.104.XXX.XX
    • Od: Svatomír Rafaj ( ) RE: Platnost řidičského průkazu
      Pokud máte skupinu C, tak je automaticky platnost řidičského oprávnění na 5 let. Jestli jste profesionální řidič či ne, nehraje roli.

Vloženo 28. ledna 2014 (06:25) uživatelem Svatomír Rafaj ( ) z IP adresy 94.229.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Platnost řidičského průkazu v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.