Brýle a řidičský průkaz

• Od: Monika ( ) Brýle a řidičský průkaz
    Dobrý den,
    mám řidičský průkaz od roku 2009. V roce 2011 jsem dostala brýle, které musím nosit na řízení. Když jsem se ptala oční lékařky, tak mi odpověděla, že to v řidičském průkazu nemusím mít zapsané. Jenomže dnes jsem se dočetla na webu, že od roku 2012 to být zapsáno musí. Jak to prosím je?

Vloženo 27. ledna 2014 (08:45) uživatelem Monika ( ) z IP adresy 109.164.XX.XXX
    • Od: Svatomír Rafaj ( ) RE: Brýle a řidičský průkaz
      zkuste si přečíst tento odkaz:

Vloženo 28. ledna 2014 (06:36) uživatelem Svatomír Rafaj ( ) z IP adresy 94.229.XX.XX
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: Brýle a řidičský průkaz
      Je-li žadatel o řidičské oprávnění nebo držitel řidičského oprávnění podle posouzení zdravotní způsobilosti zdravotně způsobilý k řízení motorových vozidel s podmínkou nebo zdravotně nezpůsobilý k řízení motorových vozidel, oznámí posuzující lékař neprodleně tuto skutečnost příslušnému obecnímu úřadu obce s rozšířenou působností a zašle mu kopii posudku o zdravotní způsobilosti.
      Tzn. až budete muset dokládat zdravotní způsobilost (věk 65, profesní řidič , řidič referent atd.) pak by se to v posudku mělo objevit.

Vloženo 27. ledna 2014 (16:11) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Brýle a řidičský průkaz v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.