Složení zkoušky u jiné sutoškoly

• Od: Aneta Zámečníková ( ) Složení zkoušky u jiné sutoškoly
    Dobrý den, dočetla jsem se, že je možné přestoupit ať už během výcviku, tak i jenom na zkoušku, k jiné autoškole. Po neúspěšném složení jízdy na první zkoušce bych toho ráda využila. Autoškola, ze které chci odejít, si účtuje poplatek za storno výcviku. Já už mám ale po výcviku, takže by se na mě tento poplatek vztahovat neměl, nebo ano? Děkuji za odpověď.

Vloženo 5. března 2014 (23:23) uživatelem Aneta Zámečníková ( ) z IP adresy 109.80.XX.XX
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: Složení zkoušky u jiné sutoškoly
      Záleží jak to mají uvedeno v ceníku atd. ( ono to je trochu mimo rámec Zák 247 zákon o autoškolách ) , bude to upraveno podmínkami v dané autoškole ( v případné smlouvě )

Vloženo 6. března 2014 (08:39) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Složení zkoušky u jiné sutoškoly v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.