Anonym

• Od: Mgr. Lechman Anonym
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Lechman, Moravany

Ještě jednou musím reagovat na anonymní pomluvy. Všichni absolventi mužského pohlaví absolvovali zkoušky bez problému na první pokus. Některé adeptky i po mnohých opakovaných zkouškách těžko zvládaly základní dovednosti. Není to autoškolou. Např.dát blikr při odbočování, zastavit na červenou, podívat se do zrcátka, dát přednost. Tyto a další chyby tvrdošíjně opakovat i při opakovaných zkouškách.
    Technický stav vozidla asi lépe zhodnotí na pravidelné roční STK, než neúspěšný žák-žákyně.
    Délka kurzu nikdy netrvala zmíněného půl roku, kromě případu, kdy žákyně nechtěla platit další splátky.
    Proč se autor skrývá za anonym? Protože pouze pomlouvá a lže. Stydí se veřejně přiznat svoji neschopnost. Je zajímavé, že všechny negativní příspěvky nesou stejný rukopis.
    Anonyme, přijď si osobně postěžovat. Mgr. Lechman

Vloženo 26. března 2014 (17:48) uživatelem Mgr. Lechman z IP adresy 90.179.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Anonym v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.