typ ŘP

• Od: Pepík typ ŘP
    Dobrý den, mám jednoduchý dotaz. Na ŘP mám označení B ale já bych potřeboval řídit Ford transit, vepředu jsou 3 místa a vzadu žádné, je to přepravní auto(vozí se obědy ve várnicích), je možné to s B řídit když i na řidičáku je podskupina B1 kde je namalovaný jakýsi transit ale já na to nemám oprávnění? Díííky za odpověď, snad sem to napsal srozumitelně.

Vloženo 7. dubna 2014 (17:28) uživatelem Pepík z IP adresy 46.23.XX.X
    • Od: autoskola neumann dvur kralove ( ) RE: typ ŘP
      Muzete , do 3.5 t a to se tam urcite s transitem vejdete .

Vloženo 7. dubna 2014 (17:41) uživatelem autoskola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      • Od: pepík ( ) RE: RE: typ ŘP
        děkuju moc, hodně mě to pomůže.Díky.

Vloženo 7. dubna 2014 (17:56) uživatelem pepík ( ) z IP adresy 46.23.XX.X

Na této stránce je zobrazen příspěvek typ ŘP v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.