platnost řidičského průkazu

• Od: Dědek platnost řidičského průkazu
    Vztahuje se doba platnosti řidičského průkazu věkem osoby?Doposud byl měněn po 10letech a nyní mi byla platnost stanovena 5let do nové výměny. Děkuji

Vloženo 23. dubna 2014 (22:00) uživatelem Dědek z IP adresy 213.129.XXX.XXX
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: platnost řidičského průkazu
      pokud jste současně "profesní" řidič máte pak planost omezenu na 5 let .

Vloženo 24. dubna 2014 (18:12) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XX
      • Od: Dědek (de****an@se****.cz) RE: RE: platnost řidičského průkazu
        Děkuji za odpověď,dohledal jsem to,pokud mám skupinu " C "i když již profesi řidiče nevykonávám, platnost řidičského průkazu je 5let,pak následuje opět výměna, chci-li "řidičák" zachovat.

Vloženo 24. dubna 2014 (22:27) uživatelem Dědek (de****an@se****.cz) z IP adresy 213.129.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek platnost řidičského průkazu v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.