Reakce na sl. Lucku z 8.5.14

• Od: Ing. František Stránský ( ) Reakce na sl. Lucku z 8.5.14
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Farda, Nový Jičín

...tak trochu souhlasim se sl. Luckou,..., byla nespokojena,..., maly dotaz na AS: Vase CENA je tajna????, nebo se upravuje??? PROC??? je na Vasich strankach neverejnena????, je TO seriozni???,
    nebo jen market.trik AS na sev. MORAVE????-:(

Vloženo 8. května 2014 (21:35) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX
    • Od: Pavel Farda ( ) RE: Reakce na sl. Lucku z 8.5.14
      Nevím o tom, že by byl majitel autoškoly z Opavy přítomen jízdám slečny "Lucky" v naší autoškole v Kopřivnici (a ani by to nebylo možné). Podle čeho tedy hodnotí? Jak sám píše: Je to seriozní????
      A že neumí hledat na webu kde máme podrobný ceník, za to nemohu.
      Pavel Farda - majitel autoškoly

Vloženo 9. května 2014 (00:20) uživatelem Pavel Farda ( ) z IP adresy 213.155.XXX.XX
      • Od: Ing. František Stránský ( ) RE: RE: Reakce na sl. Lucku z 8.5.14
        ....pritomen vycviku jsem "pochopitelne" nebyl, ale je zde velke ALE!!!!, stale je zde jednoducha OTAZKA "proc neni Vase CENA na Vasich strankach? , myslim na prezentaci "vsechny AS" pokud jsem dobre cetl je TAM nezverejneno,...., UMYSL???
        verim, ze NE, takze NAHODA??,

....proc maji budouci zaci neco slozite HLEDAT??.
        "kdyz jdu do obchodu tak je slusne a seriozni a myslim i NUTNE na cene ZBOZI, ev. SLUZBY najit CENU, myslim, ze je to NORMALNI a SERIOZNI-:(
        nebo TO nekde NEPLATI?:D

Vloženo 11. května 2014 (00:52) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Reakce na sl. Lucku z 8.5.14 v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.