Ridicak pro skupinu B+A2

• Od: 123456789 Ridicak pro skupinu B+A2
    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když si chci udělat řidičský průkaz pro skupinu B a A2 zároveň, jestli to lze v případě, že závěrečnou zkoušku mohu vykonat až na konci listopadu. Problém je v tom že většina autoškol končí s výukou pro A2 už v řijnu.

Vloženo 25. ledna 2017 (19:47) uživatelem 123456789 z IP adresy 77.236.XXX.XXX
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: Ridicak pro skupinu B+A2
      Jsme bohužel limitováni počasím , a i zkušební komisaři za nepříznivého počasí zkoušet nebudou :-(
      Asi bych Vám doporučil udělat zvlášť B a následně A2 ( na jaře ? )

Vloženo 25. ledna 2017 (22:21) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 85.13.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Ridicak pro skupinu B+A2 v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.