Hmm

• Od: Tomáš ( ) Hmm
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Hlaváček, Praha 4

Koukal jsem, že milá TV Prima opravdu "poradila"..

Vážně je pravda, že Hlaváček opět funguje? Jsem jeden z těch, kteří už jezdí jinde a dost by mne zajímalo, jak teď tedy situaci řešit. Prima jen uvedla, že Hlaváček nyní postupně odbaví všechny, kdo si kurz zaplatili. Pokud ale o dokončení u něj nemáme zájem, co potom? Na Primě pouze uvedli, že to nebude jednoduché.

Vloženo 27. října 2012 (18:45) uživatelem Tomáš ( ) z IP adresy 78.108.XXX.XX
    • Od: Lucka (lu****pro@em****cz) RE: Hmm
      Zajděte si pro převodku. Taky jsem chtěla odejít, Nakonec jsem si to rozmyslela, protože jsem si nechala situaci vysvětlit.

Vloženo 2. prosince 2012 (19:57) uživatelem Lucka (lu****pro@em****cz) z IP adresy 77.78.XX.XXX
      • Od: Tomáš ( ) RE: RE: Hmm
        Nerozuměli jsme si - kurz mám přes převodku v jiné autoškole už ukončený, jde mi o uhrazené prostředky.

Vloženo 2. ledna 2013 (15:27) uživatelem Tomáš ( ) z IP adresy 10.91.XX.XX
        • Od: eva RE: RE: RE: Hmm
          Jak jste dopadl? Mě slíbili uhradit nespotřebované peníze ve 3 splátkách, ale do dnešního dne jsem nedostala ani korunu a na můj poslední 2 maily vůbec nereagovali.

Vloženo 28. února 2013 (19:59) uživatelem eva z IP adresy 88.100.XXX.XX
          • Od: Tomáš ( ) RE: RE: RE: RE: Hmm
            Nápodobně, dlouhodobě zůstává jen u řečí. Holt asi bude nejlepší se sebrat a na policajtech se připojit k dalším podaným případům.

Vloženo 9. dubna 2013 (22:51) uživatelem Tomáš ( ) z IP adresy 78.108.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Hmm v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.