Řidičák sk.C

• Od: ....... Řidičák sk.C
    Zdravím chci se zeptat doslechla jsem se,že když nedám testy na C,tak že mi vezmou řidičák sk.B.Co je na tom pravdy?Dík moc.

Vloženo 29. října 2012 (22:19) uživatelem ....... z IP adresy 85.70.XXX.XXX
    • Od: Jiří Neumann ( ) RE: Řidičák sk.C
      . . nevezmou . . .

Vloženo 30. října 2012 (07:50) uživatelem Jiří Neumann ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz
      • Od: Hóša ( ) RE: RE: Řidičák sk.C
        Záleží jestli komisař zahájí správní řízení. Pak pokud by se stalo že by jsi testy nedal na podruhé tak ti řidičák vemou.

Vloženo 20. listopadu 2012 (23:56) uživatelem Hóša ( ) z IP adresy 88.100.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Řidičák sk.C v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.