Čas na složení zkoušek

• Od: kolar26 ( ) Čas na složení zkoušek
    Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jaký mám čas na to, abych udělal závěrečné zkoušky. V kurzu jsem zapsaný od listopadu (vedený na MěÚ, apod.), už jsem i zaplatil ale ještě jsem nezačal dělat jízdy. Chtěl bych je začít dělat někdy na jaře, až nebude sníh. Tak se chci zeptat, jestli musím autoškolu dodělat do 6 nebo 18 měsíců od zapsání do kurzy?.. Někdo říká 6, někdo 18.. Děkuji za odpověď.

Vloženo 11. ledna 2013 (15:21) uživatelem kolar26 ( ) z IP adresy 212.96.XXX.XXX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: Čas na složení zkoušek
      Já bych doporučoval dělat jízdy na sněhu. Naučíte se to a příští zimu nebudete mít problémy.

Vloženo 11. ledna 2013 (18:32) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice
    • Od: autoškola neumann dvur kralove ( ) RE: Čas na složení zkoušek
      Do 18 mesicu od zahajeni , 6 mesicu by to bylo po prvni neuspesne zkousce .

Vloženo 11. ledna 2013 (16:39) uživatelem autoškola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek Čas na složení zkoušek v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.