Autoškola Blažek - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Blažek

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Blažek < <

Dělám si kurz na A a nejsem schopen to odjezdit,protože pan Blažek nebere telefony a ani neodpoví , hrůza
vloženo: 21. srpna 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Dobrý den, nejsem přímo žák této autoškoly, ale má dcera se rozhodla u této autoškoly udělat řidičské oprávnění. Po vyslechnutí, jakým způsobem probíhá praktická výuka, jsem se jako rodič a zároveň profesionální řidič MKD rozhodl zakročit. Dcera měla jít po odježděných 8 vyučovacích hodinách k závěrečným zkouškám se slovy pí.Blažkové, že jezdí skvěle a zkoušky zvládne. Přitom sama dcera řekla, že prakticky nic neumí a ke zkouškám v tomto stavu nepůjde. Jen připomínám, že zákonem je dané minimum 28 vyučovacích hodin jízdy. Navíc část absolvovaných jízd odjezdila ve vozidle s automatickou převodovkou, přestože dělá klasické "béčko", takže další pochybení. Když jsem si chtěl toto s panem Blažkem ujasnit, dostalo se mi hrubých slov, že na zákony ser..., my řidiči kamionů jsme pěkná hovada atd. Takže okamžitě jsem podal stížnost na městsky úřad, dále reklamaci na jejich služby dle OZ.Rodičům je zřejmě jedno, jak jsou jejich děti připraveny do provozu, hlavně že mají rychle ŘP, neodježděné jízdy se dopišou do karty žáka, aby bylo učiněno za dost zákonům, přesto, že na ně pan Blažek ser... Já bohužel tohle přehlížet nemohu, proto tuto autoškolu rozhodně nedoporučuji.
vloženo: 19. července 2018
vložil: Vilém Šeda,

Na zkoušku jsem byla výborně připravena. S přístupem vyučujících jsem byla naprosto spokojena. Instruktoři jsou vstřícní a snaží se vyhovět i když to občas prostě není možné. Případná přísnost na studenty je vždy potřeba a díky nim si autoškola zachovává prestiž. Doporučila bych ji všem co mají zájem se naučit pravidla silnic a chtějí být dobře připravenými na naše silnice.
vloženo: 24. října 2016
vložil: jméno nezveřejněno,

Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Autoškolu Blažek. Profesionální přístup a vstřícnost obou instruktorů je samozřejmostí. Na teoriích nikdy nebyla nuda a líbí se mi "lidská" metoda výuky a snaha předat lidem co nejvíce zkušeností. Je vidět, že je to baví a pracují vždy na maximum. Nemám co vytknout, ty tři měsíce strávené v autoškole pro mě byly spíše zábava :).
vloženo: 7. prosince 2013

Doporučuji :) Vyplatí se udělat si řidičák právě tady.
vloženo: 9. července 2013
vložil: butcher22, emailová adresa nezveřejněna

Všem, kteří hledají autoškolu, kde je dobře připraví a "naučí", doporučuji autoškolu Blažků. Kurz probíhal v pohodě a ani závěrečné zkoušky nebyly stresové, protože jsme byli dobře připraveni.
vloženo: 3. ledna 2013

Děkuji za všechno,co jsem se naučila,ještě řidičák nemám,ale bude to brzy.Věřím svému učiteli!!!! Všichni žáci ho nadšeně poslouchají a těší se na další hodiny-to mluví samo za sebe. Je to profesionál na nejvyšší úrovni a dokáže to předat dál.Vanyová Alena
vloženo: 26. června 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Vše je na nejlepší úrovni. Mohu jen doporučit.
vloženo: 3. listopadu 2011
vložil: Domes, emailová adresa nezveřejněna

Tady nejní co zlepšovat je to prostě o o profesionalním prí stupu pana Blažka a jeho maminky paní Blažkové je to autoškola na urovni.
vloženo: 4. května 2011
vložil: michal liška,

Rychlé, vstřícné a kvalitní jednání. Lektorovi nejde jen o to to s vámi, jak se říká vytrpět a odjezdit, ale i dost naučí a předá své skušenosti, což by mělo být samozdřejmostí. Bohužel tomu podle svých zkušeností není, až na tuto vyjímku, proto doporučuji všem, kdo chce mít řidičák ( nebo rozšíření jako já ) rychle, kvalitně a něco si také odnést do života, nejenom kartičku s novým řidičákem. Moje rozšížení z A1 na A trvalo celkově 6 dní, což si myslím, že je dost dobré. Nezbývá než poděkovat.
vloženo: 11. ledna 2011
vložil: J. Pilař, emailová adresa nezveřejněna

Výcvik na motocyklu konkrétně na neomezenou kategorii pod vedením V.Blažka proběhl podle mě na velice kvalitní úrovni. Profesionální přístup lektora, kterému nejde jen o to, aby žák získal příslušné oprávnění, ale aby se opravdu něco naučil a to zejména v praktické části výuky ( teoretickou přípravu považuji za samozřejmost). Nezbývá než jen poděkovat za výuku a ostatním jen vřele doporučit. Podotýkám v provozu se pohybuji již 11 let coby řidič kamionu a 4 roky jako řidič hasičského sboru.
vloženo: 18. února 2010
vložil: David Mrázek, emailová adresa nezveřejněna

Vše v naprostém pořádku.Naprosto doporučuji všem :)
vloženo: 21. září 2009