Autoškola Faltus - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Faltus

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Faltus < <

Autoškolu mohu jenom doporučit. Pan instruktor měl se mnou trpělivost, nikdy nezvýšil hlas a vše mi vysvětlil klidně i 3x, taky, když jsem potřeboval přehodit termín, vše šlo hladce a bez problému. Výuka teorie probíhala v pohodě, vše nám bylo vysvětleno klidně i několikrát.
vloženo: 7. prosince 2023

Výuka teorie byla trochu chaotická a příprava na zkoušku byla především o samostudiu. Nepovažuji to ale za negativní, při lekcích jsme si prošli spoustu konkrétních situací, které jsou pro život důležitější a paní lektorka si uměla udržet mou pozornost po celé dvě hodiny.

Auto bylo perfektně vybavené a jezdilo se mi v něm dobře. Pan instruktor na mě občas zvýšil hlas, když se mi nedařilo a to mě vždy trochu rozhodilo. Především jsem cítila nespravedlnost, protože jsem se řídit učila a je snad normální, že člověk není hned dokonalým řidičem. Chápu ale, že to musí být pro pana instruktora náročné, neustále být trpělivý a v pozoru. Proto i praktickou výuku hodnotím kladně. Komunikace s instruktorem byla špičková, vždy jsme se bez problémů domluvili.

Jedná se o dražší autoškolu, ale myslím, že ji mohu doporučit :-)
vloženo: 18. května 2022

Pokud váháte jakou autoškolu si vybrat ,tak už přestaňte právě jste ji našli :-) byla jsem skoro před porodem,což znamená... slepá i s brýlemi ,nesoustředěná ,malinko vystresovaná,při jakékoliv otázce mi trvalo než jsem na otázky odpověděla, aby vše mělo hlavu i patu...a co jsem u pana Faltuse našla?Porozumění ,trpělivost ,klidný a kamarádský přístup i sranda někdy byla :-) křik ,pláč a stres?No NE NE nic takového nehrozí... maximálně můžete Vy děsit tím ,že mu odřete Bobíka.Za sebe můžu říct ,že správný učitel je ta největší výhra.. a tím pan Faltus rozhodně je! Dbá na Vaší připravenost,na Vaše bezpečí i bezpečí druhých i na Vaší peněženku :-) (nic předraženého).Cokoliv Vám není jasné tak se stačí zeptat...zeptáte se stokrát a pan Faltus Vám s velikou ochotou stokrát odpoví... stačí se řídit radami a i písemné testy nejsou žádnou překážkou. DOPORUČUJI ... a MOC DĚKUJI...
vloženo: 14. února 2018