Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Hlaváček - diskuze 

Návrat zpět do sekce Pro autoškoly


Informace o uzavreni autoskoly a dodelani RP



 
  • Od: Petr Svoboda ( ) Informace o uzavreni autoskoly a dodelani RP
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Hlaváček, Praha 4

    Je nekdo kdo nema dodelane testy po uzavreni autoskoly? Jelikoz to prave vyrizuji a nemam je sam dodelane,napadlo mne ze pokud uz to obehavam,nebylo by spatne to vyrizovat hromadne.

    REAGOVAT
    Vloženo 11. června 2012 (07:45) uživatelem Petr Svoboda ( ) z IP adresy 83.208.XXX.XXX
    • Od: t.zarybnicky ( ) RE: Informace o uzavreni autoskoly a dodelani RP
      dobrý den jsem případ který měl tesně před zkouškama,takže bych se určit přidal k nějakému hromadnému vyřizování.

      REAGOVAT
      Vloženo 12. června 2012 (21:10) uživatelem t.zarybnicky ( ) z IP adresy 89.176.XXX.XXX
      • Od: bára ( ) RE: RE: Informace o uzavreni autoskoly a dodelani RP
        Jsem na tom obdobne, chybeli mi dve jízdy ke zkouškám, ted však nemám nic, jen průkazku. Dá se to nějak řešit? Má někdo zkušenost? Instruktor mi měl vystavit převodku, ale od te doby se neozval. Prosím zda má někdo již zkušenost..

        REAGOVAT
        Vloženo 20. července 2012 (19:18) uživatelem bára ( ) z IP adresy 212.47.XX.XXX
    • Od: Honza ( ) RE: Informace o uzavreni autoskoly a dodelani RP
      Dobrý den mám stejný problém, peníze zaplaceny, první jízdy jsem se ani nedočkal a peníze v nedohlednu. Dnes jsem tam šel osobně a mají zavřeno s tím že mají "technické problémy" (napsáno na dveřích), telefon nefunguje žádný. Nebylo by špatné se domluvit s více poškozenými a podat hromadné trestní oznámení.
      v případě zájmu prosím pište na mail honza.prosek@gmail.com. Můžeme se předem sejít a domluvit se jak s nima budeme dál jednat.

      REAGOVAT
      Vloženo 12. června 2012 (15:35) uživatelem Honza ( ) z IP adresy 86.49.XX.XXX
      • Od: Daniela ( ) RE: RE: Informace o uzavreni autoskoly a dodelani RP
        Zdravím,
        nevím, jestli je někdo v podobné situaci jako já. Kupovala jsem tehdy levnější kupón k řidičskému oprávnění přes mydeals.cz - ještě jsem ani nenastoupila, v den, kdy jsem se šla přihlásit jsem zastihla ještě pár lidí, kteří mě rovnou vykázali do patřičných mezí.. Kontaktovala jsem společnost Mydeals.cz, ale ta se od situace distancovala s tím, že nezodpovídá za neprovedení služby (ačkoli si poplatek vzali). Jde mi o to, zda by nebylo lepší podat v mém případě žalobu na zprostředkovatelskou společnost, v rámci odkazu na uvádění klientů v omyl apod. Je jasné, že peníze od pana Hlaváčka neuvidí nikdo z nás.. Díky moc za pomoc či názor.

        REAGOVAT
        Vloženo 26. června 2012 (20:37) uživatelem Daniela ( ) z IP adresy 77.240.XXX.X
        • Od: M_G ( ) RE: RE: RE: Informace o uzavreni autoskoly a dodelani RP
          Zdravím,

          taktéž se domnívám, že by bylo lepší žalovat spolenost mydeals. Dle mého názoru jsme smlouvu uzavřeli právě s nimi, nikoliv s panem Hlaváčkem, s ním měla smlouvu uzavřenou zmíněná společnost. Nemluvě o tom, že jistě musí být pro obdobné případy pojištění. Z Hlaváčka, který již sedí v kriminálu nic nikdo nevytáhne. Má tolik neduhů, že naše náležitosti by přišly na řadu za X let. Kdo všechno by se tedy přidal k hromadné žalobě?

          REAGOVAT
          Vloženo 18. července 2012 (20:46) uživatelem M_G ( ) z IP adresy 90.178.XXX.XXX
      • Od: Aneta ( ) RE: RE: Informace o uzavreni autoskoly a dodelani RP
        Dobry den ja jsem natom stejne..zaplatila jsem autoskolu sla na dve teorie a ani jsem nemela jizdu takze penize včudu..doufam ze se to nejak vyresi.sla jsem do autoskoly proto abych se naucila ridit a ne abych dala penize a pak nestihla ani jednu jizdu!

        REAGOVAT
        Vloženo 22. června 2012 (22:43) uživatelem Aneta ( ) z IP adresy 89.177.XX.XX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: Informace o uzavreni autoskoly a dodelani RP
      Pokud tomu rozumím, máte problém s tím, že autoškola, u které máte rozdělaný kurz, s Vámi nekomunikuje a máte při tom zaplaceno a nedoděláno. Jediná rada je, podejte oficielní stížnost u nadřízenéhé orgánu. Začal bych na krajském úřadě, odbor dopravy a silničního hospodářství. Ten uděluje akreditaci autoškole. Pokud by jste chtěli přejít k jiné autoškole, potřebujete přestupní list žáka od autoškoly, u které máte rozdělaný kurz a udělat finanční vyrovnání. To asi bude problém. Jděte na kraj.

      REAGOVAT
      Vloženo 12. června 2012 (18:52) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice
      • Od: Patbu ( ) RE: RE: Informace o uzavreni autoskoly a dodelani RP
        Problém je takový, že majitel je zřejmě ve vazbě, majetek nebo aspoň část je v exekuci, naše dokumentace na kriminální policii v Mariánských Lázních...volala jsem dnes svému instruktorovi, poradil mi, ať zkusím dostat zpět od té policie svou přihlášku, že se asi jinak nikam nepohnu...četla jsem na internetu, že se má policie zajímat o již "hotové" řidiče s řidičským oprávněním, což znamená, že by nás "nedodělané" mohli omilostit...v nejbližší době tam budu volat, tak pak můžu napsat, co jsem se dozvěděla...potom by asi zbylo jen kontaktovat třeba hromadně/samostatně nějakého právníka

        REAGOVAT
        Vloženo 12. června 2012 (21:53) uživatelem Patbu ( ) z IP adresy 83.208.XXX.XX
        • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: RE: RE: Informace o uzavreni autoskoly a dodelani RP
          To je složité.Na Vašem místě bych se pokusil emailem zeptat přímo na ministerstvu dopravy:

          JUDr. Vladimír Chrástecký
          mail: posta@mdcr.cz

          Popište jim situaci a zeptejte se, zda můžete v tomto případě za této situace podat novou přihlášku do jiné autoškoly a začít nový kurz.
          Já si osobně myslím, že by to mělo jít. Peníze jsou asi nenávratně pryč. Ale tu hromadnou žalobu bych nezavrhoval. Jen si dejte dohromady vše co máte:doklady o zaplacení, letáky, popřípadě další papíry. Přeji pevné nervy.

          REAGOVAT
          Vloženo 12. června 2012 (22:12) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
          Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice
          • Od: petr svoboda ( ) RE: RE: RE: RE: Informace o uzavreni autoskoly a dodelani RP
            Oni papiry jsou problematicke kdyz drtivou vetsinu ma policie a ta je nebude minimalne do konce prazdnin vydavat. Zaloba je ted taky celkem zbytecna coz rekla i policie. Majetek zabavil exekutor,obvinene par let nikdo neuvidi a jedine co bude ze se hromadne nalijou penize pravnikum co sepisou par papiru a nic nevymuzou. Kde nenechsl nic exekutor ..... ani smrt nebere. Ministerstvo stejne jako magistrat momentalne nevi jak danou situaci resit a ceka na nejake instrukce. S nekolika lidma ted resime jak minimalizovat skody. Nekteri maji dodelavat jen opravnou zkousku,par lidi ma uz jen zkladat zkousky nebo maj vetsinu jizd atd. hotovou. Takze se ted jedna s nekolika autoskolama ze ua urcitejch podminek by se dodelavalo tam. Ve hre je i varianta ze nekteri ucitele by autoskolu zachranili a dodelalo se vse tam.

            REAGOVAT
            Vloženo 13. června 2012 (09:45) uživatelem petr svoboda ( ) z IP adresy 46.135.XXX.XX
        • Od: petr svoboda ( ) RE: RE: RE: Informace o uzavreni autoskoly a dodelani RP
          Uz jsem tam davno volal. Hospidarska krimunalka v M.L mi zdelila pouze to ze se mam zeptat po prazdninach kdy to bude uz asi roztridene a tak se bude vedet co za papiry tam je a pak buxe zalezet na soudu ( statni zastupce ) co nebude potrebovat jako dukazy. Takze to je slepa cesta. Nejake papiry se do rukou policie nedostali a konkretni osoby budou kontaktovany ucitely. Bohuzel sre to nevztahuje na provozovnu na cernem moste,ale jen na budejovicke. Nejake pravni ukony jsou zatim zbytecne,protoze i na magistrate nevedi zatim co delat a cekaji na nejake instrukce. Vyhodu maji Ti co uz maj bud po zkouskach,meli treba jen hotove jizdy,pisemne a nebo cekali na opravnou zkousku. Potvrzeni o zkouskach se da zajistit pres asociaci komisaru ( cislo mohu dat,jsem v kontaktu ) a dodelat bud zbylou zkousku,nebo opravu pod hlavickou jine autaskoly. Magistrat je nedovoluje udelat primo,dnes jsem tam byl protoze se mi povedlo spolu s dvema devcaty ziskat sve papiry zpatky. Vim take ze nekolik ucitelu tuto situaci resi i jinak a delaji co mohou aby se vec nejak vyridila.

          REAGOVAT
          Vloženo 12. června 2012 (22:46) uživatelem petr svoboda ( ) z IP adresy 83.208.XXX.XXX
    • Od: Milada RE: Informace o uzavreni autoskoly a dodelani RP
      Dobrý den,
      máme ten samý problém s nedodělanými testy, nevíme a ani nám nikdo neumí poradit kam se máme přihlásit jako poškození.
      Na policii nic nevědí, prosím o radu, děkuji Králová

      REAGOVAT
      Vloženo 12. června 2012 (08:51) uživatelem Milada z IP adresy 172.24.X.XXX
      • Od: Jakub RE: RE: Informace o uzavreni autoskoly a dodelani RP
        Dobrý den,
        taky doufám, že se najde někdo, kdo dokáže rozumně poradit co s tím. Mám za sebou asi 10 hodin jízd a co bude dál mi nikdo nedokáže říct.

        REAGOVAT
        Vloženo 12. června 2012 (09:51) uživatelem Jakub z IP adresy 10.0.X.X
        • Od: petr svoboda ( ) RE: RE: RE: Informace o uzavreni autoskoly a dodelani RP
          Nejake informace jsem sehnal takze pokud je zajem poslete sms na 775251173 a ja zavolam. Svoboda Petr

          REAGOVAT
          Vloženo 12. června 2012 (18:06) uživatelem petr svoboda ( ) z IP adresy 83.208.XXX.XXX


Ostatní příspěvky v diskuzi:

Na této stránce je zobrazen příspěvek Informace o uzavreni autoskoly a dodelani RP v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.

Navigace:


Autoškola Hlaváček - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje