Autoškola JD - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly JD

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola JD < <

Zaplatila jsem si rychlokurz. Táhne se to již 2 měsíce. Hodinu teorie jsem neměla žádnou a jízd mám za sebou pouze 8. Ale nedostala jsem od něj ani průkazku žadatele, takže vůbec netuším, co si tam napsal. Instruktor přišel na každou hodinu pozdě, již 3x vůbec nepřišel bez předešlé omluvy nebo jakékoliv další informace. Nyní se ho snažím kontaktovat, ale hovory nebere a na sms a e-maily nereaguje. Jsem hodně zklamaná a naštvaná. V žádném případě nedoporučuji
vloženo: 26. července 2018

Nedoporučuji. Laxní přístup. S přítelkyní chceme odejít, nekomunikuje, nemá se k vystavení potřebných dokumentů k přechodu na jinou autoškolu, nemluvě o vrácení peněz. Stále dokola výmluvy. Dle informací PČR bylo doporučeno trestní oznámení, neboť nejsme prý jediní. Raději jděte jinam. Upřímně doporucuji
vloženo: 2. července 2018
vložil: Roman Gergel,

Kurz trvá přes 6 měsíců a nebere konce (místo slibovaných 2,5 - 3 měsíců) .Přístůp k žákům se zdá být zpočátku fajn kvľi učitelovým fórkům a podobně, po nějaké době to byli narážky co mne uráželi a ponižovali . Před závěčečkama mne JD řekl že nemám šanci to udělat a při závěrečné jízdě s inspektorem několikrát ponížil a upozorňoval na maličkosti. oznámil mi že jsem velice slabý řidič. Po té co jsem přešel do autoškoly ESSA jsem se dozvěděl že jezdím dobře a s pomocí zdejšího učitele udělal jízdu bez problému.
vloženo: 19. března 2014

Vše probíhalo s velmi osobitým přístupem. Výuka byla kvalitní, a na zkoušku jsem se cítil připraven na 100 %. Řidičský průkaz jsem si odnesl na druhý pokus (z vlastního přičinění) a jsem vděčný autoškole JD za skvělou přípravu.
vloženo: 27. února 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte s autoškolou JD osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola JD < <

Autoškola JD - navigace