Autoškola Lukeš - diskuze

Úspěšné sožení závěrečných zkoušek

• Od: Adam A. Úspěšné sožení závěrečných zkoušek
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Lukeš, Praha 4 - Lhotka

Tuto autoškolu mohu z vlastní zkušenosti vřele doporučit, učitelé jsou opravdu na úrovni, úroveň výuky je opravdu komplexní, od značek přes pravidla silničního provozu a následné orientace v něm. Závěrečné zkoušky jsou bez problémů, jelikož žáci z autoškoly jsou na ně velmi dobře připraveni, dělal jsem řidičák jak na automobil, tak na motocykl a obě úspěšně, takže doporučuji.

Vloženo 23. května 2013 (10:55) uživatelem Adam A. z IP adresy 83.208.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Úspěšné sožení závěrečných zkoušek v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.

Autoškola Lukeš - navigace